Korzyści dla zarejestrowanych klientów

 

U nas klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić program bonusowy, w którym nagrodzimy naszych stałych klientów oraz klientów wyższą wartością zamówienia.


1. Rejestracja - jeśli zarejestrujesz się u nas w e-sklepie, automatycznie otrzymasz 2% rabatu. Możesz zarejestrować się TUTAJ. Rabat ten nie dotyczy produktów objętych promocją Black Friday oraz produktów, na które zastosowano kod rabatowy.

2. Zakup o wartości powyżej 1 799 zł z VAT - jeśli wartość Twojego zamówienia osiągnie wartość 1 799 zł z VAT lub wyższą, automatycznie otrzymasz 2% rabatu. Ta zniżka nie dotyczy produktów z okazji Czarnego Piątku.

Oba rabaty można łączyć. Dlatego jeśli zarejestrujesz się u nas i jednocześnie Twoje zamówienie osiągnie wartość 1 799 zł z VAT i wyższą, otrzymasz rabat w wysokości 4%. Rabat ten nie dotyczy produktów objętych promocją Black Friday oraz produktów, na które naliczany jest rabat za pomocą kuponu rabatowego. Jednocześnie wszyscy nasi klienci (nawet niezarejestrowani) otrzymują bezpłatną wysyłkę, jeśli kwota ich zamówienia przekracza 465 zł z VAT.

 

Oxepower.pl

info@oxepower.pl


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia