Fotopułapka OXE Panther 4G, zewnętrzny akumulator, zasilający kabel

+ ZA DARMO 32GB SD karta i 12x bateria darmo!
ikoikoikoZa darmoZa darmoZa darmoFotopułapka OXE Panther 4G, zewnętrzny akumulator, zasilający kabel + 32GB SD karta i 12x bateria darmo!

!!! Panther 4G, zewnętrzny akumulator, zasilający kabel + 32GB SD karta i 12x bateria darmo !!! Model 2024! W skład tego pakietu wchodzą: fotopułapka OXEPanther 4G,zewnętrzny akumulator oraz przewód zasilający. Prawidłową pracę urządzenia zapewnia w tym przypadku zasilanie...

Kod produktu: SET01-8       EAN: 8594200191146       Producent: OXE


w magazynie
1 754,64 zł 1 426,54 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 1 719,55 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 1 684,45 zł
-+
Akcesoria (30)    
Zdjęcie z fotopułapki
 • Opis
 • Akcesoria (30)
 • Zapytanie o produkt

!!! Panther 4G, zewnętrzny akumulator, zasilający kabel + 32GB SD karta i 12x bateria darmo !!!

Model 2024! W skład tego pakietu wchodzą: fotopułapka OXEPanther 4G,zewnętrzny akumulator oraz przewód zasilający. Prawidłową pracę urządzenia zapewnia w tym przypadku zasilanie zewnętrznym akumulatorem połączonym z fotopułapką przewodem zasilającym. Oferta zakupu obu urządzeń w pakiecie to wyraźna oszczędność pieniędzy. I to ma sens!


Fotopułapka Panther 4G

Firma OXE weszła na polski rynek fotopułapek. Pierwszą przedstawioną przez nas nowością roku 2020 był model OXE Gepard, który został przez klientów bardzo pozytywnie oceniony, głównie dzięki wspomnianym już niewielkim rozmiarom i wysokiej jakości połączonej z atrakcyjną ceną. Kolejną nowością dedykowaną specjalnie na polski rynek jest model OXE Panther 4G, który zalicza się do najwyższego możliwego segmentu fotopułapek. Model ten może się pochwalić możliwością przesyłania wykonanych obrazów bezpośrednio na telefon komórkowy lub komputer, zasilaniem słonecznym panelem OXE SOLAR CHARGER czy wsparciem mobilnej aplikacji dla urządzeń z systemem Android i iOS. Nie możemy także nie wspomnieć o szybkim wyzwalaczu (0.4sek.), maksymalnej rozdzielczości zdjęć 22 MP oraz maksymalnej rozdzielczości filmów wideo FULL HD.

Przyjrzyjmy się tej ślicznotce nieco dokładniej.


Design

Fotopułapka OXE Panther 4G została wykonana w sposób pozwalający na doskonałe zakamuflowanie w polskich terenach leśnych i ogrodach. Solidne wykonanie zabezpiecza produkt przed aktami wandalizmu. Nie można pominąć faktu wyposażenia urządzenia w 2 anteny, które umożliwiają fotopułapce przesyłanie wykonanych obrazów na Twój telefon czy komputer przez najszybszą sieć 4G.


Moduł GSM

Fotopułapka OXE Panther 4G dysponuje modułem GSM, za pośrednictwem którego fotografie i wideo są wysyłane do twojego urządzenia. Zrobione zdjęcia można wysyłać nawet na 4 numery telefonów (zdjęcie przyjdzie do urządzeń mobilnych jako wiadomość MMS) lub na 4 e-maile (zdjęcie przyjdzie do wybranych przez ciebie e-maili, i możesz je obejrzeć na urządzeniu mobilnym, notebooku, komputerze itp.). Przesyłanie odbywa się za pośrednictwem najszybszej sieci 4G. W ten sposób jest zapewniona pełna stabilność i niezawodność przesyłania.


Aplikacja

By zapewnić łatwe ustawienie a następnie zarządzanie fotopułapką, została stworzona mobilna aplikacja dla urządzeń z systemami Android i iOS. Aplikację w prosty sposób można pobrać skanując kod QR sprytnie umieszczony przez producenta na opakowaniu urządzenia. Oprócz ustawienia fotopułapki, aplikacja umożliwia użytkownikom uzyskanie migawki, która błyskawicznie wykona zdjęcie i prześle na wybrane urządzenie. Dzięki temu, praktycznie w czasie rzeczywistym, możecie obserwować co się dzieje w polu widzenia fotopułapki.


Panel słoneczny

Panel słoneczny OXE SOLAR CHARGER został stworzony specjalnie do zasilania OXE Panther 4G i jest z nią w pełni kompatybilny. Jest wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 8000mAh. Dzięki temu rozwiązaniu kilkukrotne został wydłużony czas działania urządzenia.


Baterie i zasilanie

Zasilanie urządzenia odbywa się za pomocą użycia 12 szt. baterii AA. W okresie letnim wystarczające jest zastosowanie klasycznych baterii alkaicznych. W okresie zimowym, gdy temperatura spada poniżej 0°, zalecane jest użycie baterii litowych. Kolejną możliwością zasilania fotopułapki jest zastosowanie akumulatora zewnętrznego 12V/7Ah w połączeniu z przewodem zasilającym. Można również dokupić słoneczny panel OXE SOLAR CHARGER zapewniający długotrwałe użytkowanie fotopułapki. Jeśli przewidujecie Państwo, że do zasilania urządzenia wybierzecie panel słoneczny, warto zakupić korzystny cenowo pakiet: Fotopułapka OXE PANTHER 4G+ OXE SOLAR CHARGER.


LED Doświetlenie

Niewidoczne nocne doświetlenie zapewnia zastosowanie w urządzeniu 57 szt. diód LED z zasięgiem światła do 20m.Nie musicie się więc obawiać o jakość zdjęć wykonywanych nocą. Dzięki niewidocznemu doświetleniu fotopułapka świetnie się sprawdza nie tylko do obserwacji zachowań dzikich zwierząt lecz jest także użyteczna do ochronie mienia.


ŁATWOŚC OBSŁUGI

Producent OXE stara się by tworzone produkty były przyjazne użytkownikowi i łatwe w obsłudze. Również OXE Panther 4G nie odstaje od tej reguły. Konfigurację i zarządzanie fotopułapką ułatwia zastosowany w urządzeniu duży, 2 calowy wyświetlacz i pełne polskojęzyczne MENU. Fotopułapkę możecie również ustawić zdalnie, np. z własnego domu przy użyciu oprogramowania dostępnego do ściągnięcia TUTAJ. Kolejną opcją konfiguracji fotopułapki jest użycie aplikacji mobilnej dostępnej dla urządzeń z systemami operacyjnymi Android i iOS oraz zarządzaniem za pomocą SMS.


Polskie menu

Fotopułapka OXE Panther 4G zawiera pełne polskojęzyczne menu, dzięki któremu bez znajomości jęz. angielskiego możecie w szybki i łatwy sposób skonfigurować ustawienia urządzenia.


Główne funkcje

Tryby pracy urządzenia

Fotopułapka pracuje w trzech trybach, w których możecie rejestrować zdarzenia będące w jej zasięgu

 • Foto - urządzenie rejestruje wykonane zdjęcia
 • Video - urządzenie rejestruje filmy wideo
 • Foto + video - Fotopułapka najpierw wykona zdjęcie a następnie nagra film wideo.

Rozdzielczość zdjęć

Fotopułapka OXE Panther 4G umożliwia wykonywanie zdjęć w bardzo dobrej jakości, użytkownik ma do wyboru 3 wersje rozdzielczości:

 • 22 MP
 • 16 MP
 • 5 MP

Wykonane fotografie są zapisywane w formacie JPEG.


Seria zdjęć

Funkcja ta umożliwia wykonanie sekwencji kilku zdjęć w serii.  Dzięki temu żaden szczegół Wam nie umknie. Możemy wybrać miedzy następującymi wariantami:

 • 1 zdjęcie
 • Seria 2 fotografii po sobie
 • Seria 3 fotografii po sobie
 • Seria 4 fotografii po sobie
 • Seria 5 fotografii po sobie

Video rozdzielczość

Oprócz wykonywania zdjęć Fotopułapka umożliwia także nagrywanie filmów wideo w wysokiej jakości FULL HD. Istnieje również możliwość wyboru jednej z 3 opcji rozdzielczości:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Zapis wideo jest w wyjściowym formacie MOV.


Długość wideo

Długość nagrywanego filmu może zostać ustawiona w przedziale 5-59 sek.


Czas reakcji

Fotopułapka OXE Panther 4G posiada niewiarygodnie szybki czas reakcji wynoszący zaledwie 0.4 s! Bądź pewny, że każdy szczegół zostanie uchwycony.

 

Oxe Panther 4G fotopułapka dysponuje szeregiem innych funkcji, takich jak ustawienia czułości czujnika PIR, automatyczne ustawienia KARTY SIM, codzienne raporty, kod PIN bezpieczeństwa i wiele więcej.


Zawartość opakowania:

1x Fotopułapka OXE Panther 4G
1x USB kabel
1x Taśma montażowa
2x Antena
1x Instrukcja obsł.
1x Zewnętrzny akumulator
1x Kabel zasilający


Specyfikacja techniczna:

Czujnik obrazu:

5Mpx color CMOS

Obiektyw:

F=3.0; FOV=100°; Auto IR-cut remove

Tryby pracy:

Foto / video / foto + video

Wyświetlacz:

2“ LCD kolorowy

GSM bramka:

Tak

SMS sterowanie:

Tak

Rozdzielczość zdjęć:

22MP, 16MP, 5MP

Format zapisu zdjęć:

JPEG

Rozdzielczość wideo:

Full HD (1920x1080) HD (1280x720), WVGA (848x480)

Format wideo:

MOV

Zapis foto + video:

Tak

Zapis po klatkowy:

Tak

Szybkość migawki:

0,4 s

Zasięg PIR (człowiek) 25°:

20 m

Zasięg PIR:

100°

IR doświetlenie:

20 m

Pamięć:

SD karta (až 32 GB)

Wodoszczelność:

IP67

Zapis:

USB, SD, DC

Język:

CZE, ENG, FRA, ITA, DEU, POL, RUS, HUN

Závit pro stativ:

Tak

System operacyjny:

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

Zasilanie:

12xAA

Zewnętrzne zasilanie:

12 V / 7 Ah (nie wchodzi w skład zestawu)

Zakres temperatury pracy: -25°C do +60°C

Wymiary:

148x117x78 mm

Ulubione produkty
w magazynie
Elektrownia OXE Powerstation P600 (600W/578Wh) i fotopułapka OXE WiFi Hunter RD3019

Elektrownia OXE Powerstation P600 (600W/578Wh) i fotopułapka OXE WiFi Hunter RD3019
+ ZA DARMO torba na kable!

 
2 162,94 zł
-+
w magazynie
Zestaw kamer 1x AVTECH NVR AVH2109AX i 4x kamera kopułkowa IP 5MPX AVTECH DGM5406ASE

Zestaw kamer 1x AVTECH NVR AVH2109AX i 4x kamera kopułkowa IP 5MPX AVTECH DGM5406ASE
+ ZA DARMO 4x kabel UTP 1x RJ45 - 1x RJ45 Cat5e 15m!

 
4 305,00 zł
-+
w magazynie
Wymienne uchwyty prowadzące do InspCam 30 SD

Wymienne uchwyty prowadzące do InspCam 30 SD

 
186,36 zł
-+
w magazynie
Model fotopułapki OXE WiFi Łowca RD3019

Model fotopułapki OXE WiFi Łowca RD3019

 
111,06 zł
-+


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia