Urządzenie pozycjonujące OXE z wkrętem samogwintującym

Urządzenie pozycjonujące OXE z wkrętem samogwintującym

Urządzenie pozycjonujące z wkrętem samogwintującym umożliwia prosty montaż fotopułapki bezpośrednio w pniu drzewa. Dzięki ostrej śrubie uchwyt można łatwo i bez użycia narzędzi wkręcić w drzewo.

Kod produktu: POL2       EAN: 8594200190521       Producent: OXE


w magazynie
111,06 zł 90,30 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 108,84 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 106,62 zł
-+
Nadaje się do produktów (46)
Video
  • Opis
  • Nadaje się do produktów (46)
  • Zapytanie o produkt

Urządzenie pozycjonujące z wkrętem samogwintującym umożliwia prosty montaż fotopułapki bezpośrednio w pniu drzewa. Dzięki ostrej śrubie uchwyt można łatwo i bez użycia narzędzi wkręcić w drzewo. Obrotową głowicę pozycjonującą, którą można odkręcić jedynie ręcznie za pomocą śruby, można w ciągu kilku sekund wyregulować zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu możemy wygodnie skierować fotopułapkę w wybrane miejsce. Uchwyt jest bardzo wytrzymały i przyjazny dla użytkownika. Cała instalacja odbywa się w ciągu jednej minuty. Długość uchwytu wynosi 20 cm, średnica 1 cm.

Ulubione produkty
w magazynie
Model fotopułapki OXE Spider 4G

Model fotopułapki OXE Spider 4G

 
167,54 zł
-+
brak na stanie
OXE Powerstation S200 i panel słoneczny SP100W

OXE Powerstation S200 i panel słoneczny SP100W

 
3 009,86 zł


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia