OXE Spider 4G

+ ZA DARMO karta SD 32GB, 8 szt. baterii i statyw GRATIS!
ikoikoikoZa darmoZa darmoZa darmoZa darmoOXE Spider 4G + karta SD 32GB, 8 szt. baterii i statyw GRATIS!

!!! Karta SD 32GB, 8 szt. baterii i statyw GRATIS !!! Model 2024! Kamera OXE Spider 4G może robić zdjęcia w rozdzielczości do 24 MP. Sekwencje wideo rejestrowane są w jakości Full HD, łącznie z dźwiękiem. Fotopułapka jest kompatybilna z panelem słonecznym OXE Solar Charger i można...

Kod produktu: SET03-6       EAN: 8594200191191       Producent: OXE


w magazynie
1 278,19 zł 1 039,18 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 1 252,63 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 1 227,06 zł
-+
Akcesoria (29)    
Zdjęcie z fotopułapki
Video
 • Opis
 • Akcesoria (29)
 • Zapytanie o produkt

!!! Karta SD 32GB, 8 szt. baterii i statyw GRATIS !!!

Model 2024! Kamera OXE Spider 4G może robić zdjęcia w rozdzielczości do 24 MP. Sekwencje wideo rejestrowane są w jakości Full HD, łącznie z dźwiękiem. Fotopułapka jest kompatybilna z panelem słonecznym OXE Solar Charger i można nią sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android / iOS. Przyjrzyjmy się bliżej tej fotopułapce.


Design

Fotopułapka OXE Spider 4G została wykonana w kolorze moro, który odpowiada warunkom w polskich lasach i ogrodach. Fotopułapka nie zakłóca tym samym normalnego życia zwierząt. Jednocześnie jest także niezauważalna dla wandali lub złodziei. Fotopułapka ma wytrzymałą konstrukcję. Do korpusu fotopułapki przykręcana jest antena, która zapewnia stabilny sygnał 4G także w obszarach ze słabszym zasięgiem.


Moduł GSM

Fotopułapka OXE Spider 4G dysponuje modułem GSM, za pośrednictwem którego fotografie i wideo są wysyłane do twojego urządzenia. Zrobione zdjęcia można wysyłać nawet na 4 numery telefonów (zdjęcie przyjdzie do urządzeń mobilnych jako wiadomość MMS) lub na 4 e-maile (zdjęcie przyjdzie do wybranych przez ciebie e-maili, i możesz je obejrzeć na urządzeniu mobilnym, notebooku, komputerze itp.). Przesyłanie odbywa się za pośrednictwem najszybszej sieci 4G. W ten sposób jest zapewniona pełna stabilność i niezawodność przesyłania.


Aplikacja

Fotopułapkę Spider 4G można łatwo ustawić, a następnie nią sterować za pomocą aplikacji mobilnej, która jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android lub iOS. Aplikację można łatwo pobrać na urządzenie mobilne skanując kody QR, które producent sprytnie umieścił na pudełku fotopułapki. Oprócz ustawienia fotopułapki aplikacja posiada także funkcję wykonania zdjęcia, która takie zdjęcie wyśle na wybrane urządzenie. Dzięki temu widzimy właściwie w czasie rzeczywistym to, co dzieje się przed fotopułapką.


Panel słoneczny

Zamierzasz umieścić fotopułapkę w miejscu, w którym jest dużo światła słonecznego? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość, ponieważ fotopułapka OXE Spider 4G jest kompatybilna z panelem słonecznym OXE SOLAR CHARGER. Panel słoneczny wyposażony jest we wbudowany akumulator Li-Ion o pojemności 8 000 mAh. Dzięki panelowi słonecznemu można kilkakrotnie wydłużyć czas używania fotopułapki.


Baterie i zasilanie

Do zasilania fotopułapki potrzeba 8 szt. baterii AA. Podczas eksploatacji fotopułapki OXE Spider 4G w miesiącach letnich wystarczy używać klasycznych baterii alkalicznych. W okresie zimowym, gdy temperatury spadają poniżej zera, zaleca się stosowanie baterii litowych. Oprócz normalnej pracy na bateriach AA fotopułapka może być zasilana z zewnętrznego akumulatora 12V/7Ah, który należy podłączyć do fotopułapki za pomocą kabla zasilającego z klamrami. Inną możliwością jest zasilanie fotopułapki za pomocą panelu słonecznego.


Oświetlenie nocne LED

Fotopułapka OXE Spider 4G wyposażona jest w 60 diod LED do mocnego oświetlenia podczerwonego na odległość nawet 25 m. Nocne zdjęcia są tym samym wysokiej jakości i ostre. Dzięki zastosowaniu niewidocznego oświetlenia obserwowane zwierzęta nie przestraszą się i ewentualny złodziej nie jest ostrzeżony o obecności fotopułapki. Oświetlenie niewidoczne LED można ustawić na stan włączone / wyłączone.


Łatwe sterowanie

Sterowanie fotopułapką jest bardzo łatwe i oparte jest na wieloletnich spostrzeżeniach użytkowników fotopułapek OXE. Do sterowania fotopułapką służy duży 2.4" wyświetlacz LCD i przyciski. Ustawienie fotopułapki i jej sterowanie ułatwia również fakt, że jej MENU jest w całości w języku polskim. Oprócz ustawienia i sterowania fotopułapką bezpośrednio na obudowie produktu, wszystkie czynności można wykonać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Polskie menu

Fotopułapka OXE Spider 4G jest całkowicie w języku polskim. Można więc ustawić fotopułapkę również bez znajomości języka angielskiego, łatwo i szybko!


Podstawowe funkcje

Tryby fotografowania

Fotopułapka posiada trzy tryby, w których można wykonywać i zapisywać wykonane zdjęcia:

 • Foto - fotopułapka wykonuje zdjęcie
 • Wideo - fotopułapka nagrywa wideo
 • Foto + wideo - fotopułapka najpierw wykonuje zdjęcia, a następnie nagrywa wideo

Rozdzielczość zdjęć

Fotopułapka OXE Spider 4G potrafi wykonywać zdjęcia w bardzo wysokiej jakości. Użytkownik może wybierać z trzech typów rozdzielczości:

 • 24 MP (6144x3456)
 • 12 MP (4608x2592)
 • 8 MP (3840x2160)

Wykonane zdjęcia zapisywane są w formacie JPEG.


Zdjęcia seryjne

Funkcja zdjęć seryjnych umożliwia wykonanie kilku zdjęć z rzędu, dzięki czemu Twojej uwadze nie ujdzie żaden ruch przed fotopułapką! Można ustawić następujące serie:

 • 1 zdjęcie
 • Seria 2 zdjęć z rzędu
 • Seria 3 zdjęć z rzędu
 • Seria 4 zdjęć z rzędu
 • Seria 5 zdjęć z rzędu

Rozdzielczość wideo

Oprócz zdjęć fotopułapka potrafi także nagrywać wideo w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Również tutaj mamy do wyboru trzy rodzaje rozdzielczości:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Wideo zapisywane jest w formacie MOV.


Długość wideo

Długość wideo można ustawić w następujących zakresach:

 • 05-10 s programowalna do transmisji bezprzewodowej
 • 05-59 s programowalna do transmisji bezprzewodowej

Czas reakcji

Fotopułapka OXE Spider 4G posiada niesamowicie szybki czas reakcji, który wynosi zaledwie 0,5 s. Dzięki temu Twojej uwadze nie ujdzie żaden ruch przed fotopułapką.

 

Fotopułapka OXE Spider 4G posiada szereg innych funkcji, takich jak ustawianie czułości czujnika PIR, automatyczne ustawienie SIM, raporty dzienne, PIN zabezpieczający i wiele innych.


Zawartość opakowania

1x Fotopułapka OXE Spider 4G
1x Kabel USB
1x Pasek mocujący
1x Antena
1x PL instrukcja obsługi
1x Urządzenie pozycjonujące (statyw)


Specyfikacja techniczna:

Czujnik obrazu:

5 Mega Pixels Color CMOS

Efektywna liczba pikseli:

2688x1520; 16:9

Tryb dzień / noc:

TAK

Zasięg IR:

25m

Ustawienia IR:

60 LED

Pamięć:

karta SD (do 32GB)

Klawisze sterujące:

7

Obiektyw:

F=2.0; FOV=60°; Auto IR-Cut-Remove (at night)

Kąt PIR:

52°

LCD:

2,4”TFT, RGB, 262k

Zasięg PIR:

25m

Rozdzielczość zdjęć:

24MP/12MP/8MP (6144x3456/4608x2592/3840x2160)

Format zdjęć:

JPEG

Rozdzielczość filmów:

FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA(848x480)

Format filmów:

MOV

Sekwencja wideo:

05-10 s programowalna do transmisji bezprzewodowej

05-59 s programowalna do transmisji bezprzewodowej;

Maskowanie:

środkowoeuropejskie

Shooting Numbers:

1 - 5

Szybkość reakcji:

0.5s

Interwał wyzwalania:

4s-7s

Foto + Wideo:

TAK

Numer seryjny urządzenia:

TAK

Zdjęcia poklatkowe:

TAK

Pętla:

ON/OFF

Wydajność operacyjna:

Baterie: 12V; DC: 12V

Typ baterii:

8AA

Zewnętrzne DC:

12V

Prąd czuwania:

0.165mA

Tryb czuwania:

6 miesięcy (8×AA)

Automatyczne wyłączanie:

W trybie testowym fotopułapka wyłącza się automatycznie po 3 minutach, jeśli nie dotkniesz klawiatury sterującej.

Moduł bezprzewodowy:

Moduł LTE Cat.4; W niektórych krajach obsługiwane są także sieci 2G i 3G.

Interfejs:

USB / SD / DC

Montaż:

Pasek, statyw

Temperatura robocza:

od -25°C do 60°C

Temperatura magazynowania:

od -30°C do 70°C

Wodoszczelność:

IP66

Wilgotność eksploatacyjna:

5% - 90%

Wymiary:

128x96x76mm

Masa:

260g

Certyfikat:

CE FCC RoHs

Ulubione produkty
w magazynie
CEL-TEC K6 Falcon GPS Magnetyczny

CEL-TEC K6 Falcon GPS Magnetyczny

 
562,86 zł
-+
w magazynie
AVTECH DGC1105YFT - 2MPX Bullet kamera

AVTECH DGC1105YFT - 2MPX Bullet kamera

 
211,40 zł
-+


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia