Fotopułapka OXE Spider 4G i lornetka noktowizyjna OXE DV29

+ ZA DARMO karta SD 32GB, statyw i 8 baterii!
ikoikoikoZa darmoZa darmoZa darmoZa darmoFotopułapka OXE Spider 4G i lornetka noktowizyjna OXE DV29 + karta SD 32GB, statyw i 8 baterii!

!!! Karta SD 32GB, 8 szt. baterii i statyw GRATIS !!! Niedrogi pakiet składa się z fotopułapki OXE Spider 4G i lornetki noktowizyjnej OXE DV29. Kupując pakiet, zaoszczędzisz zatem pieniądze w porównaniu do zakupu fotopułapki i noktowizora osobno. I to się...

Kod produktu: SET03-6+DV29       EAN: 8594200194741       Producent: OXE


w magazynie
1 652,80 zł 1 343,74 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 1 619,74 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 1 586,69 zł
-+
Akcesoria (29)    
Zdjęcie z fotopułapki
Video
 • Opis
 • Akcesoria (29)
 • Zapytanie o produkt

!!! Karta SD 32GB, 8 szt. baterii i statyw GRATIS !!!

Niedrogi pakiet składa się z fotopułapki OXE Spider 4G i lornetki noktowizyjnej OXE DV29. Kupując pakiet, zaoszczędzisz zatem pieniądze w porównaniu do zakupu fotopułapki i noktowizora osobno. I to się opłaca!

 

FOTOPUŁAPKA OXE SPIDER 4G

Model 2024! Kamera OXE Spider 4G może robić zdjęcia w rozdzielczości do 24 MP. Sekwencje wideo rejestrowane są w jakości Full HD, łącznie z dźwiękiem. Fotopułapka jest kompatybilna z panelem słonecznym OXE Solar Charger i można nią sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android / iOS. Przyjrzyjmy się bliżej tej fotopułapce.


Design

Fotopułapka OXE Spider 4G została wykonana w kolorze moro, który odpowiada warunkom w polskich lasach i ogrodach. Fotopułapka nie zakłóca tym samym normalnego życia zwierząt. Jednocześnie jest także niezauważalna dla wandali lub złodziei. Fotopułapka ma wytrzymałą konstrukcję. Do korpusu fotopułapki przykręcana jest antena, która zapewnia stabilny sygnał 4G także w obszarach ze słabszym zasięgiem.


Moduł GSM

Fotopułapka OXE Spider 4G dysponuje modułem GSM, za pośrednictwem którego fotografie i wideo są wysyłane do twojego urządzenia. Zrobione zdjęcia można wysyłać nawet na 4 numery telefonów (zdjęcie przyjdzie do urządzeń mobilnych jako wiadomość MMS) lub na 4 e-maile (zdjęcie przyjdzie do wybranych przez ciebie e-maili, i możesz je obejrzeć na urządzeniu mobilnym, notebooku, komputerze itp.). Przesyłanie odbywa się za pośrednictwem najszybszej sieci 4G. W ten sposób jest zapewniona pełna stabilność i niezawodność przesyłania.


Aplikacja

Fotopułapkę Spider 4G można łatwo ustawić, a następnie nią sterować za pomocą aplikacji mobilnej, która jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android lub iOS. Aplikację można łatwo pobrać na urządzenie mobilne skanując kody QR, które producent sprytnie umieścił na pudełku fotopułapki. Oprócz ustawienia fotopułapki aplikacja posiada także funkcję wykonania zdjęcia, która takie zdjęcie wyśle na wybrane urządzenie. Dzięki temu widzimy właściwie w czasie rzeczywistym to, co dzieje się przed fotopułapką.


Panel słoneczny

Zamierzasz umieścić fotopułapkę w miejscu, w którym jest dużo światła słonecznego? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość, ponieważ fotopułapka OXE Spider 4G jest kompatybilna z panelem słonecznym OXE SOLAR CHARGER. Panel słoneczny wyposażony jest we wbudowany akumulator Li-Ion o pojemności 10 000 mAh. Dzięki panelowi słonecznemu można kilkakrotnie wydłużyć czas używania fotopułapki.


Baterie i zasilanie

Do zasilania fotopułapki potrzeba 8 szt. baterii AA. Podczas eksploatacji fotopułapki OXE Spider 4G w miesiącach letnich wystarczy używać klasycznych baterii alkalicznych. W okresie zimowym, gdy temperatury spadają poniżej zera, zaleca się stosowanie baterii litowych. Oprócz normalnej pracy na bateriach AA fotopułapka może być zasilana z zewnętrznego akumulatora 12V/7Ah, który należy podłączyć do fotopułapki za pomocą kabla zasilającego z klamrami. Inną możliwością jest zasilanie fotopułapki za pomocą panelu słonecznego.


Oświetlenie nocne LED

Fotopułapka OXE Spider 4G wyposażona jest w 60 diod LED do mocnego oświetlenia podczerwonego na odległość nawet 25 m. Nocne zdjęcia są tym samym wysokiej jakości i ostre. Dzięki zastosowaniu niewidocznego oświetlenia obserwowane zwierzęta nie przestraszą się i ewentualny złodziej nie jest ostrzeżony o obecności fotopułapki. Oświetlenie niewidoczne LED można ustawić na stan włączone / wyłączone.


Łatwe sterowanie

Sterowanie fotopułapką jest bardzo łatwe i oparte jest na wieloletnich spostrzeżeniach użytkowników fotopułapek OXE. Do sterowania fotopułapką służy duży 2.4" wyświetlacz LCD i przyciski. Ustawienie fotopułapki i jej sterowanie ułatwia również fakt, że jej MENU jest w całości w języku polskim. Oprócz ustawienia i sterowania fotopułapką bezpośrednio na obudowie produktu, wszystkie czynności można wykonać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Polskie menu

Fotopułapka OXE Spider 4G jest całkowicie w języku polskim. Można więc ustawić fotopułapkę również bez znajomości języka angielskiego, łatwo i szybko!


Podstawowe funkcje

Tryby fotografowania

Fotopułapka posiada trzy tryby, w których można wykonywać i zapisywać wykonane zdjęcia:

 • Foto - fotopułapka wykonuje zdjęcie
 • Wideo - fotopułapka nagrywa wideo
 • Foto + wideo - fotopułapka najpierw wykonuje zdjęcia, a następnie nagrywa wideo

Rozdzielczość zdjęć

Fotopułapka OXE Spider 4G potrafi wykonywać zdjęcia w bardzo wysokiej jakości. Użytkownik może wybierać z trzech typów rozdzielczości:

 • 24 MP (6144x3456)
 • 12 MP (4608x2592)
 • 8 MP (3840x2160)

Wykonane zdjęcia zapisywane są w formacie JPEG.


Zdjęcia seryjne

Funkcja zdjęć seryjnych umożliwia wykonanie kilku zdjęć z rzędu, dzięki czemu Twojej uwadze nie ujdzie żaden ruch przed fotopułapką! Można ustawić następujące serie:

 • 1 zdjęcie
 • Seria 2 zdjęć z rzędu
 • Seria 3 zdjęć z rzędu
 • Seria 4 zdjęć z rzędu
 • Seria 5 zdjęć z rzędu

Rozdzielczość wideo

Oprócz zdjęć fotopułapka potrafi także nagrywać wideo w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Również tutaj mamy do wyboru trzy rodzaje rozdzielczości:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Wideo zapisywane jest w formacie MOV.


Długość wideo

Długość wideo można ustawić w następujących zakresach:

 • 05-10 s programowalna do transmisji bezprzewodowej
 • 05-59 s programowalna do transmisji bezprzewodowej

Czas reakcji

Fotopułapka OXE Spider 4G posiada niesamowicie szybki czas reakcji, który wynosi zaledwie 0,5 s. Dzięki temu Twojej uwadze nie ujdzie żaden ruch przed fotopułapką.

 

Fotopułapka OXE Spider 4G posiada szereg innych funkcji, takich jak ustawianie czułości czujnika PIR, automatyczne ustawienie SIM, raporty dzienne, PIN zabezpieczający i wiele innych.


Zawartość opakowania

1x Fotopułapka OXE Spider 4G
1x Kabel USB
1x Pasek mocujący
1x Antena
1x PL instrukcja obsługi
1x Urządzenie pozycjonujące (statyw)


Specyfikacja techniczna:

Czujnik obrazu:

5 Mega Pixels Color CMOS

Efektywna liczba pikseli:

2688x1520; 16:9

Tryb dzień / noc:

TAK

Zasięg IR:

25m

Ustawienia IR:

60 LED

Pamięć:

karta SD (do 32GB)

Klawisze sterujące:

7

Obiektyw:

F=2.0; FOV=60°; Auto IR-Cut-Remove (at night)

Kąt PIR:

52°

LCD:

2,4”TFT, RGB, 262k

Zasięg PIR:

25m

Rozdzielczość zdjęć:

24MP/12MP/8MP (6144x3456/4608x2592/3840x2160)

Format zdjęć:

JPEG

Rozdzielczość filmów:

FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA(848x480)

Format filmów:

MOV

Sekwencja wideo:

05-10 s programowalna do transmisji bezprzewodowej

05-59 s programowalna do transmisji bezprzewodowej;

Maskowanie:

środkowoeuropejskie

Shooting Numbers:

1 - 5

Szybkość reakcji:

0.5s

Interwał wyzwalania:

4s-7s

Foto + Wideo:

TAK

Numer seryjny urządzenia:

TAK

Zdjęcia poklatkowe:

TAK

Pętla:

ON/OFF

Wydajność operacyjna:

Baterie: 12V; DC: 12V

Typ baterii:

8AA

Zewnętrzne DC:

12V

Prąd czuwania:

0.165mA

Tryb czuwania:

6 miesięcy (8×AA)

Automatyczne wyłączanie:

W trybie testowym fotopułapka wyłącza się automatycznie po 3 minutach, jeśli nie dotkniesz klawiatury sterującej.

Moduł bezprzewodowy:

Moduł LTE Cat.4; W niektórych krajach obsługiwane są także sieci 2G i 3G.

Interfejs:

USB / SD / DC

Montaż:

Pasek, statyw

Temperatura robocza:

od -25°C do 60°C

Temperatura magazynowania:

od -30°C do 70°C

Wodoszczelność:

IP66

Wilgotność eksploatacyjna:

5% - 90%

Wymiary:

128x96x76mm

Masa:

260g

Certyfikat:

CE FCC RoHs


OXE DV29 - LORNETKA NOKTOWIZYJNA

Lornetka noktowizyjna DV29 to nowoczesne urządzenie z przetwornikiem obrazu CMOS i obiektywem 24 mm, które pozwala widzieć w nocy z bardzo dobrym obrazowaniem i szczegółowością. Dzięki specjalnym technologiom możesz widzieć nawet w najtrudniejszych nocnych warunkach z wyraźnym i ostrym obrazem. Jasność i ostrość można regulować ręcznie. Lornetki nadają się do obserwacji dzikiej przyrody, biwakowania, polowania i innych zajęć rekreacyjnych na łonie natury. Dostępny jest 8-krotny zoom cyfrowy i 4-krotny zoom optyczny. Nagrany materiał można zapisać na karcie pamięci o pojemności do 128 GB. Zarejestrowany materiał można również oglądać na dużym 3" wyświetlaczu. Do wyboru jest kilka opcji rozdzielczości zdjęć i filmów, gdzie maksymalne wartości to 48MP dla zdjęć i 2.5UHD dla wideo. Widoczne jest oświetlenie IR 850 nm i 3 możliwość ustawienia intensywności Lornetka jest ergonomiczna, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i ma łatwy dostęp do elementów sterujących, jest również bardzo wytrzymała i wodoodporna, dzięki czemu można jej używać nawet w trudnym terenie. podłączając się do zewnętrznego źródła zasilania, nie musisz się martwić, że rozładuje baterię podczas użytkowania. Ten wysokiej jakości i niezawodny produkt pozwoli Ci zobaczyć nocą otaczający Cię świat w całej jego okazałości.


GŁÓWNA FUNKCJA

 • Maksymalna odległość oglądania w nocy do 300 m.
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć do 48 MP, rozdzielczość wideo 2,5K UHD.
 • Możliwość zapisania przechwyconego nagrania na karcie pamięci o pojemności do 128 GB.
 • Ręczna korekcja ostrości i jasności.
 • 8-krotny zoom cyfrowy, 4-krotny zoom optyczny.
 • Obiektyw 24 mm, pole widzenia 10°
 • Widoczne oświetlenie IR (850 nm) z trzema poziomami regulacji.
 • Czytelny i duży wyświetlacz 3" z możliwością odtwarzania wykonanych zdjęć.
 • Łatwy do kontrolowania.

ZAWARTOŚĆ PACZKI

1x lornetka noktowizyjna OXE DV29
1x czytnik kart
1x kabel USB typu C
1x futerał do przechowywania
1x sznurek na szyję
1x ściereczka do czyszczenia lornetki
1x instrukcja obsługi


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Przykłady zastosowania: kemping i wypoczynek na świeżym powietrzu, obserwacja dzikiej przyrody, polowanie
Powiększenie optyczne: 4x
Zoom cyfrowy: 8x
Średnica obiektywu: 24mm
Pole widzenia: 10°
Czujnik obrazu: CMOS
Moc/długość fali oświetlenia IR: 3W/850nm
Maks. odległość oglądania: 250-300 metrów w nocy
Rozdzielczość zdjęć: 48MP, 30MP, 25MP, 20MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP
Format zdjęcia: JPG
Rozdzielczość wideo: 2,5K UHD, 1080FHD, 1080P, 720P
Format wideo: AVI
Wyświetlacz: 3-calowy wyświetlacz IPS
Temperatura pracy: -30°C do +55°C
Języki: angielski, japoński, francuski, hiszpański, portugalski, niemiecki, koreański, włoski, chiński, rosyjski, arabski
Rekord dzienny: kolor
Nagranie nocne: czarno-białe
Oświetlenie IR: 850 nm (widzialne), 3 poziomy regulacji oświetlenia IR
Karta pamięci: karta micro SD, maks. 128 GB
Port: typ C
Bateria: Wbudowana ładowalna bateria litowa 2500 mAh
Wymiary produktu: 13,4*12,8*6,3 cm
Waga produktu: 300g

Ulubione produkty
w magazynie
Fotopułapka OXE Panther 4G i słoneczny panel

Fotopułapka OXE Panther 4G i słoneczny panel
+ ZA DARMO 32GB SD karta i 12x bateria darmo!

 
2 068,82 zł
-+
brak na stanie
OXE Gepard

OXE Gepard
+ ZA DARMO 32GB SD karta, 4x bateria i statyw darmo!

 
562,85 zł
w magazynie
Model fotopułapki OXE Spider 4G

Model fotopułapki OXE Spider 4G

 
167,54 zł
-+
w magazynie
Fotopułapka OXE Tarantula WiFi 4K, bateria zewnętrzna 6V/7Ah i kabel zasilający

Fotopułapka OXE Tarantula WiFi 4K, bateria zewnętrzna 6V/7Ah i kabel zasilający
+ ZA DARMO karta SD 32GB, 8 baterii i statyw!

 
1 033,47 zł
-+


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia