Ładowarka akumulatorów kwasowo-ołowiowych AL 300

Ładowarka akumulatorów kwasowo-ołowiowych AL 300 Ładowarka akumulatorów kwasowo-ołowiowych H-Tronic (AL 300) Dzięki automatycznej ładowarce wtyczkowej można w kontrolowany sposób ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe 2, 6 i 12 V. Po osiągnięciu końcowego napięcia ładowania...

Kod produktu: NABAKU       Producent:


w magazynie
93,94 zł 76,37 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 92,06 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 90,18 zł
-+
Akcesoria (1)     Nadaje się do produktów (44)
  • Opis
  • Akcesoria (1)
  • Nadaje się do produktów (41)
  • Zapytanie o produkt

Ładowarka akumulatorów kwasowo-ołowiowych AL 300
Ładowarka akumulatorów kwasowo-ołowiowych H-Tronic (AL 300)

Dzięki automatycznej ładowarce wtyczkowej można w kontrolowany sposób ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe 2, 6 i 12 V. Po osiągnięciu końcowego napięcia ładowania sterowanie elektroniczne automatycznie zmniejsza prąd ładowania. Dzięki temu akumulatory mogą pozostawać w ładowarce bezterminowo. Idealny do ładowania lub doładowywania akumulatorów kwasowo-ołowiowych do samochodów (na zimę), samochodów kempingowych, motocykli, łodzi - wszędzie tam, gdzie akumulatory wymagają dłuższego ładowania. Używaj tych ładowarek również do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych w swoich modelach. Z praktycznymi zaciskami do podłączenia akumulatora. System ładowania I/U.

Nieruchomości:
- Do akumulatorów kwasowo-ołowiowych 2, 6 i 12 V

Specyfikacja techniczna

Odpowiednia bateria: kwas siarkowy + żel ołowiowy + ołów z włókniną szklaną
Do akumulatorów 2, 6, 12 V
Maks. prąd ładowania: 0,3 A
Kanały załadowcze / szyby załadowcze: 1
Dop. pojemność akumulatora: od 1 do 30 Ah
Napięcie robocze: 230 V / 50 Hz
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 90 x 50 x 40 mm
Waga: 398g

Ulubione produkty
w magazynie
Zestaw zasilania Exclusive

Zestaw zasilania Exclusive

 
261,94 zł
-+


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia