Kłódka RV.OVAL.45 SU6

Wysokiej jakości kłódka wykonana w Czechach dla jeszcze większego bezpieczeństwa Twojej fotopułapki. Zamek nadaje się do zamykania metalowych skrzynek na fotopułapkach. Suwmiarka 7 Hartowana - wytrzymałe żeliwo, mocowane w 2 punktach. Gumowa uszczelka chroniąca przed wodą. Blokowanie...

Kod produktu: VZ SU6       EAN: 8594200191474       Producent:


w magazynie
56,29 zł 45,76 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 55,16 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 54,04 zł
-+
Nadaje się do produktów (54)
  • Opis
  • Nadaje się do produktów (54)
  • Zapytanie o produkt

Wysokiej jakości kłódka wykonana w Czechach dla jeszcze większego bezpieczeństwa Twojej fotopułapki. Zamek nadaje się do zamykania metalowych skrzynek na fotopułapkach.

Suwmiarka 7 Hartowana - wytrzymałe żeliwo, mocowane w 2 punktach. Gumowa uszczelka chroniąca przed wodą. Blokowanie bezkluczykowe poprzez kliknięcie zacisku. Zamki posiadają uniwersalny klucz (3 klucze w opakowaniu).

Ulubione produkty
w magazynie
Przetwornica napięcia OXE 12V / 5V

Przetwornica napięcia OXE 12V / 5V

 
84,71 zł
-+
w magazynie
Zamek główny Python 8428EURDPRO - 10mm

Zamek główny Python 8428EURDPRO - 10mm

 
145,33 zł
-+


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia