Metalowe pudełko na fotopułapkę OXE Gepard II

Metalowe pudełko na fotopułapkę OXE Gepard II

Metalowe pudełko ochronne jest wykonane na zamówienie dla fotopułapki OXE Gepard II. Wykonany jest w niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Pudełko służy do ochrony kamery przed kradzieżą lub zniszczeniem. Ochronna metalowa skrzynka może być zabezpieczona kłódką lub zamkiem kablowym w...

Kod produktu: BOX10       EAN: 8594200194864       Producent: OXE


w magazynie
122,36 zł 99,48 zł bez VAT
Cena dla zarejestrowanych (2% rabatu): 119,91 zł
Cena za zarejestrowane przy zakupach powyżej zł (4% rabatu): 117,47 zł
-+
Akcesoria (4)     Nadaje się do produktów (11)
  • Opis
  • Akcesoria (4)
  • Nadaje się do produktów (11)
  • Zapytanie o produkt

Metalowe pudełko ochronne jest wykonane na zamówienie dla fotopułapki OXE Gepard II. Wykonany jest w niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Pudełko służy do ochrony kamery przed kradzieżą lub zniszczeniem. Ochronna metalowa skrzynka może być zabezpieczona kłódką lub zamkiem kablowym w górnej części skrzynki, którą można zdjąć. Pod pudełkiem znajduje się wyjście do podłączenia zewnętrznego zasilacza. To jest czeska precyzyjna produkcja! W zestawie nie ma fotopułapki.

Ulubione produkty
w magazynie
OXE czołówka LED, czarny niedźwiedź

OXE czołówka LED, czarny niedźwiedź

 
33,69 zł
-+


Ta strona korzysta z technologii cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz ulepszania oferowanych usług.Za Twoją zgodą, którą wyrażasz, klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie i przekazywanie danych o zachowaniu witryny w celu wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach społecznościowych i sieciach reklamowych na innych strony internetowe.Możesz ustawić personalizację i reklamy ukierunkowane bardziej szczegółowo lub wyłączyć je w dowolnym momencie.Możesz znaleźć więcej informacji o przetwarzaniu danych i naszych partnerach na tej stronie.

Dostosuj ustawienia