RASK1-EM - czytnik kart z klawiaturą - ZEWNĘTRZNY METAL
Autonomiczny czytnik kart z klawiaturą i możliwością pracy w trybie MASTER-SLAVE z drugim czytnikiem zewnętrznym. Służy do sterowania dwukierunkowym przejściem przez drzwi. Jeśli zewnętrzny czytnik SLAVE nie jest używany, można użyć...
Kod produktu: 1705-020 EAN: 8595584641180 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Autonomiczny czytnik kart z klawiaturą i możliwością pracy w trybie MASTER-SLAVE z drugim czytnikiem zewnętrznym. Służy do sterowania dwukierunkowym przejściem przez drzwi. Jeśli zewnętrzny czytnik SLAVE nie jest używany, można użyć 26-bitowego wyjścia Wiegand. Solidna metalowa konstrukcja przeznaczona do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Autoryzacja użytkownika możliwa jest poprzez wprowadzenie kodu, dołączenie karty lub potwierdzenie karty kodem. Do obsługi drzwi można również wykorzystać wejście dla przycisku wyjścia oraz wyjście alarmowe do wykrywania siłowego otwarcia drzwi.
| Typ modułu | czytnik zbliżeniowy z klawiaturą |
| Zasięg odczytu | bilecik: 2,5 - 5cm, zawieszka: 0 - 2,5cm |
| Format wyjściowy Wiegand | 26 bitów |
| Zewnętrzny czytnik / klawiatura | tak |
| Upoważnienie | karta + kod, karta, kod |
| Programowanie czytnika | za pomocą klawiatury na czytniku |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Liczba użytkowników | maks. 1000 |
| Kod instalacji | tak, 1 |
| Długość kodu użytkownika | 4-6 cyfr |
| Zasilacz | 12–28 V DC/AC |
| Obecne zużycie | maks. 80 mA |
| Sygnał wyjściowy z czytnika | 1x przekaźnik NC/NO |
| Maks. obciążenie przekaźnika wyjściowego | 30 V / 1 A |
| Czas aktywacji przekaźnika | 1 - 99 sek. |
| Wejście | tak, 1 x styk drzwiowy NC |
| Przycisk wyjścia | tak |
| Wyjście alarmowe | tak |
| Czas alarmu | 1 - 3 minuty |
| Manipulować | tak, aktywacja brzęczyka, syrena, alarm |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwone/zielone diody LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Przyciski podświetlenia | tak |
| Wykonanie | solidna metalowa osłona |
| Kolor | srebrny / czarny |
RA2-EM - Czytnik kart EM - ZEWNĘTRZNY
339,39 zł
W2-A - Czytnik kart EM+HID – ZEWNĘTRZNY
398,38 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















