RA2-EM - Czytnik kart EM - ZEWNĘTRZNY
Autonomiczny czytnik kart w plastikowej obudowie. Czytnik przeznaczony jest do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Autoryzacja użytkownika jest możliwa poprzez dołączenie karty. Sygnał wyjściowy z czytnika ma postać przekaźnika. Możliwe...
Kod produktu: 1705-027 EAN: 8595584641197 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Autonomiczny czytnik kart w plastikowej obudowie. Czytnik przeznaczony jest do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Autoryzacja użytkownika jest możliwa poprzez dołączenie karty. Sygnał wyjściowy z czytnika ma postać przekaźnika. Możliwe jest również użycie wejścia przycisku wyjścia do obsługi drzwi.
| Typ modułu | czytnik zbliżeniowy |
| Zasięg odczytu | 3 - 6 cm |
| Upoważnienie | karta |
| Programowanie czytnika | za pomocą klawiatury IR - w zestawie |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Liczba użytkowników | maks. 2000 |
| Kod instalacji | tak, 1 |
| Zasilacz | 9–18 V DC (9–24 V DC, wersja od 2020 r.) |
| Obecne zużycie | maks. 40 mA |
| Sygnał wyjściowy z czytnika | 1x przekaźnik NC/NO |
| Maks. obciążenie przekaźnika wyjściowego | 30 V / 1 A |
| Czas aktywacji przekaźnika | 1 - 99 sek. |
| Przycisk wyjścia | tak |
| Czas alarmu | 0 - 3 minuty |
| Manipulować | tak, aktywacja brzęczyka |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwone/zielone diody LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Długość kabla zasilającego | 50 cm |
| Kolor | czarny |
W2-A - Czytnik kart EM+HID – ZEWNĘTRZNY
398,38 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















