R510-PX + EM - czytnik kart - WEWNĘTRZNY / ZEWNĘTRZNY
Czytnik bezdotykowy do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków z 26-bitowym formatem wyjściowym Wiegand. Czytnik ten obsługuje karty i tagi PARADOX i EM125. Typ modułu czytnik zbliżeniowy Typ czytnika BLISKOŚĆ Zasięg odczytu kartka 5 cm,...
Kod produktu: 1708-030 EAN: 8595584639026 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czytnik bezdotykowy do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków z 26-bitowym formatem wyjściowym Wiegand. Czytnik ten obsługuje karty i tagi PARADOX i EM125.
| Typ modułu | czytnik zbliżeniowy |
| Typ czytnika | BLISKOŚĆ |
| Zasięg odczytu | kartka 5 cm, zawieszka 3 cm |
| Karta | Karta ZBLIŻENIOWA PARADOX / EM125 |
| Częst. pole wzbudzenia czytnika | 125 kHz |
| Format wyjściowy | Wiegand 26 bitów |
| Zasilacz | 9 - 15 V = |
| Obecne zużycie | maks.150 mA |
| Maks. odległość od modułu dostępowego | 100 m, 7 przewodów |
| Sygnalizacja optyczna | niebieska / czerwona / zielona dioda LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















