SD360-433 - przeciwpożarowa optyczna czujka dymu 433MHz
Bezprzewodowa optyczna czujka dymu z wbudowaną syreną. Do zasilania czujki służy jedna bateria 3 V (w zestawie). Typ detektora bezprzewodowy dym optyczny Wykrycie optyczna komora pomiarowa Adresowanie detektora unikalny numer detektora Zasilacz...
Kod produktu: 1802-001 EAN: 8595584642941 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa optyczna czujka dymu z wbudowaną syreną. Do zasilania czujki służy jedna bateria 3 V (w zestawie).
| Typ detektora | bezprzewodowy dym optyczny |
| Wykrycie | optyczna komora pomiarowa |
| Adresowanie detektora | unikalny numer detektora |
| Zasilacz | 1 bateria 3 V CR123A |
| Żywotność baterii | około 1 roku |
| Manipulować | tak, wyjmij z gniazda |
| Częstotliwość | 433 MHz |
| System bezprzewodowy | MAGELLAN |
| Transmisja sygnału | technologia pływającego kodu |
| Zasięg | 35m / RTX3 |
| Sygnalizacja optyczna | czerwona, żółta dioda LED |
| Sygnalizacja LED | alarm, transmisja, usterka |
| Sygnalizacja akustyczna | tak, syrena wewnętrzna 85 dB |
| Niski poziom baterii sygnał | transmisja do centrali co 12 godzin. |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















