ASR1100B - Czytnik kart MIFARE
Czytnik kart 13,56 MHz MIFARE do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwość włączenia zielonej diody LED. Czytnik posiada uniwersalne wyjście Wiegand 34 bity oraz RS485, przystosowane do podłączenia do centrali ASC1204B-S. Typ modułu...
Kod produktu: 1808-008 EAN: 8595584645317 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czytnik kart 13,56 MHz MIFARE do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwość włączenia zielonej diody LED. Czytnik posiada uniwersalne wyjście Wiegand 34 bity oraz RS485, przystosowane do podłączenia do centrali ASC1204B-S.
| Typ modułu | czytnik zbliżeniowy |
| Zasięg odczytu | 6 cm - karta; 4 cm - zawieszka |
| Format wyjściowy Wiegand | 34 bity |
| Format wyjściowy | RS485 |
| Upoważnienie | karta / zawieszka |
| Karta | MIFARE 13,56 MHz |
| Zasilacz | 9 - 15 V = |
| Obecne zużycie | maks. 100 mA |
| Sygnalizacja optyczna | LED niebieski/zielony/czerwony |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Manipulować | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 20 cm |
| Maks. długość kabla zasilającego | 100m Wiegand, 1000m RS485 |
| Sposób montażu | na powierzchnię |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















