PS-RS-150/48 - osobny zasilacz impulsowy 48V = /158W
Przemysłowy zasilacz impulsowy w obudowie blaszanej, regulowane napięcie wyjściowe 45,6 do 52,8 V = / 158 W, listwa zaciskowa, sygnalizacja LED, zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przepięciowe i przeciążeniowe. Typ modułu zasilacz impulsowy...
Kod produktu: 1810-023 EAN: 8595584644303 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Przemysłowy zasilacz impulsowy w obudowie blaszanej, regulowane napięcie wyjściowe 45,6 do 52,8 V = / 158 W, listwa zaciskowa, sygnalizacja LED, zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przepięciowe i przeciążeniowe.
| Typ modułu | zasilacz impulsowy |
| Napięcie wejściowe | 230 V ~ / 50 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 45,6 do 52,8 V = regulowane |
| Maks. obecne zużycie | 3,3 A / 158 W / sprawność większa niż 87% |
| Ochrona przed przeładowaniem | tak |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | tak |
| Ochrona wejścia | przed przekroczeniem napięcia zasilania |
| Wskazanie | PROWADZONY |
| Wykonanie | okładka z blachy |
| Kolor | srebro |
| Masa | 0,7 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















