PSD.6622 - stojak, 22U, 600 x 600, szkło / perforacja
Szafa rack PSD posiada przednie szklane drzwi oraz perforowane proste tylne drzwi. Rozdzielnica przeznaczona jest do instalacji, w których wymagany jest szybki podgląd stanu wewnątrz lokalizowanych urządzeń. Przy zwiększonych wymaganiach...
Kod produktu: 1908-004 EAN: 8595584646963 Producent: LAN-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Szafa rack PSD posiada przednie szklane drzwi oraz perforowane proste tylne drzwi. Rozdzielnica przeznaczona jest do instalacji, w których wymagany jest szybki podgląd stanu wewnątrz lokalizowanych urządzeń. Przy zwiększonych wymaganiach dotyczących wentylacji górna pokrywa rozdzielnicy może być wyposażona w centralę wentylacyjną. Połączenie przedniej szyby i tylnej perforacji zapewnia optymalny przepływ powietrza przez cały korpus szafy w celu wymuszonego chłodzenia. Zdejmowane panele boczne i drzwi umożliwiają wygodny dostęp do szafy podczas instalacji. Na konstrukcji rozdzielnicy zastosowano blachy 2,0, 1,5 i 1,2 mm, co zapewnia dużą wytrzymałość i wystarczającą sztywność całej konstrukcji.
| Typ rozdzielnicy | szafa rack - drzwi szklane, rozłożona |
| Wykonanie | zamontowana rozdzielnica |
| Czas montażu | około 60 minut - dwóch techników |
| Wykończenie powierzchni | stal malowana proszkowo z drobnym wykończeniem |
| Wzrost | 22 U (1 U = 4,5 cm) |
| Szyny przednie | 19”, szyny przesuwne |
| Szyny tylne | 19”, szyny przesuwne |
| Standardowa szerokość | 600 mm |
| Głębokość standardowa | 600 mm |
| Szerokość do montażu bocznego | 470 mm |
| Maksymalne obciążenie rozdzielnicy | 500 kg |
| Drzwi szklane przednie | szkło bezpieczne z zamkiem i dwoma kluczami, |
| Boczne drzwi | tak, zdejmowany, wyposażony w zamek |
| Tylne drzwi | perforowany profil z zamkiem i dwoma kluczami |
| Kąt otwarcia drzwi | 180 °, kierunek otwierania drzwi można zmienić |
| Wentylacja | system wentylacji pasywnej w szkielecie szafy |
| Możliwość montażu wentylatora | tak, przestrzeń dachowa rozdzielnicy |
| Wpusty kablowe | tak, przestrzeń dachowa i spód szafy |
| Instalacja rozdzielnicy | kółka i stopki - część dostawy |
| Punkt uziemiający | tak, przewody uziemiające do podłączenia są zawarte w dostawie |
| Zestaw montażowy | część przesyłki |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















