RS6-MF - Czytnik kart MF - ZEWNĘTRZNY METAL
Czytnik kart MIFARE do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwość włączenia wewnętrznego brzęczyka (czytnik jest blokowany podczas aktywacji) oraz zielonej diody LED. Czytnik posiada uniwersalne wyjście Wiegand 26 bitów i może być...
Kod produktu: 1908-018 EAN: 8595584647991 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czytnik kart MIFARE do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwość włączenia wewnętrznego brzęczyka (czytnik jest blokowany podczas aktywacji) oraz zielonej diody LED. Czytnik posiada uniwersalne wyjście Wiegand 26 bitów i może być podłączony do modułu ACM12 w systemie DIGIPLEX EVO lub do innych jednostek sterujących.
| Typ modułu | czytnik zbliżeniowy |
| Zasięg odczytu | 5 cm - karta; 3 cm - zawieszka |
| Format wyjściowy Wiegand | 26 bitów |
| Upoważnienie | karta / zawieszka |
| Karta | MIFARE 13,56 MHz |
| Zasilacz | 9–24 V DC |
| Obecne zużycie | maks. 30 mA |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwona/zielona dioda LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Manipulować | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 20 cm |
| Maks. długość kabla zasilającego | 100 m² |
| Sposób montażu | na powierzchnię |
| Wykonanie | metal |
| Kolor | srebro |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















