FU.0019.T04 - Centrala wentylacyjna 19", 1U, termostat, 4 x WENTYLATOR
Jednostka wentylacyjna z 4 wentylatorami z termostatem cyfrowym do szafek danych 19" 1U, w kolorze czarnym. Typ akcesoriów centrala wentylacyjna z termostatem Funkcjonować usuwanie gorącego powietrza z rozdzielnicy Regulowany zakres...
Kod produktu: 1910-002 EAN: 8595584647274 Producent: LAN-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Jednostka wentylacyjna z 4 wentylatorami z termostatem cyfrowym do szafek danych 19" 1U, w kolorze czarnym.
| Typ akcesoriów | centrala wentylacyjna z termostatem |
| Funkcjonować | usuwanie gorącego powietrza z rozdzielnicy |
| Regulowany zakres temperatur | 0 do 50°C |
| Zasilacz | 230 V / 50 Hz |
| Materiał | blacha malowana proszkowo, tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | klasyczny montaż w szynach pionowych |
| Zestaw montażowy do rozdzielnicy | część przesyłki |
| Kabel zasilający | część dostawy, długość 200 cm |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















