PSP.6842 - stojak, 42U, 600 x 800, szkło / blacha
Szafa rack PSP posiada dopasowane przednie szklane drzwi oraz pełne tylne drzwi. Zdejmowane panele boczne i drzwi umożliwiają wygodny dostęp do szafy podczas instalacji. Na konstrukcji rozdzielnicy zastosowano blachy 2,0, 1,5 i 1,2 mm, co...
Kod produktu: 1911-026 EAN: 8595584649940 Producent: LAN-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Szafa rack PSP posiada dopasowane przednie szklane drzwi oraz pełne tylne drzwi. Zdejmowane panele boczne i drzwi umożliwiają wygodny dostęp do szafy podczas instalacji. Na konstrukcji rozdzielnicy zastosowano blachy 2,0, 1,5 i 1,2 mm, co zapewnia dużą wytrzymałość i wystarczającą sztywność całej konstrukcji.
| Typ rozdzielnicy | szafa rack - drzwi szklane, rozłożona |
| Wykonanie | zamontowana rozdzielnica |
| Czas montażu | około 60 minut - dwóch techników |
| Wykończenie powierzchni | stal malowana proszkowo z drobnym wykończeniem |
| Wzrost | 42 U (1 U = 4,5 cm) |
| Szyny przednie | 19”, szyny przesuwne |
| Szyny tylne | 19”, szyny przesuwne |
| Standardowa szerokość | 600 mm |
| Głębokość standardowa | 800 mm |
| Szerokość do montażu bocznego | 470 mm |
| Maksymalne obciążenie rozdzielnicy | 500 kg |
| Drzwi wejściowe | szkło bezpieczne z zamkiem i dwoma kluczami, |
| Boczne drzwi | tak, zdejmowany, wyposażony w zamek |
| Tylne drzwi | pełna płytka z zamkiem i dwoma kluczami |
| Kąt otwarcia drzwi | 180 °, kierunek otwierania drzwi można zmienić |
| Wentylacja | system wentylacji pasywnej w szkielecie szafy |
| Możliwość montażu wentylatora | tak, przestrzeń dachowa rozdzielnicy |
| Wpusty kablowe | tak, przestrzeń dachowa i spód szafy |
| Instalacja rozdzielnicy | kółka i stopki - część dostawy |
| Punkt uziemiający | tak, przewody uziemiające do podłączenia są zawarte w dostawie |
| Zestaw montażowy | część przesyłki |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















