RS3-EM + MF + HID - czytnik kart EM + MIFARE + HID - ZEWNĘTRZNY
Czytnik kart EM 125 kHz, MIFARE 13,56 MHz i HID 125 kHz do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwość włączenia wewnętrznego brzęczyka (czytnik jest blokowany podczas aktywacji) oraz zielonej diody LED. Czytnik posiada uniwersalne wyjście...
Kod produktu: 1912-019 EAN: 8595584648929 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czytnik kart EM 125 kHz, MIFARE 13,56 MHz i HID 125 kHz do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwość włączenia wewnętrznego brzęczyka (czytnik jest blokowany podczas aktywacji) oraz zielonej diody LED. Czytnik posiada uniwersalne wyjście Wiegand 26 bitów i może być podłączony do modułu ACM12 w systemie DIGIPLEX EVO lub do innych jednostek sterujących.
| Typ modułu | czytnik zbliżeniowy |
| Zasięg odczytu | 5 cm - karta; 3 cm - zawieszka |
| Format wyjściowy Wiegand | 26 bitów |
| Upoważnienie | karta / zawieszka |
| Karta | EM 125 KHz, MIFARE 13,56 MHz, HID 125 kHz |
| Zasilacz | 9–24 V DC |
| Obecne zużycie | maks. 30 mA |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwona/zielona dioda LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Manipulować | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 20 cm |
| Maks. długość kabla zasilającego | 100 m² |
| Sposób montażu | na powierzchnię |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Kolor | czarny |
R3 - Czytnik kart EM - ZEWNĘTRZNY METAL
362,17 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















