MAG-280 - magnes trzymający z monitorowaniem stanu
Elektryczny magnes trzymający. Aby zablokować drzwi, napięcie zasilania musi być podłączone na stałe. Zawiera przełączającą elektronikę z sygnalizacją LED, możliwością opóźnienia zadziałania magnesu. Magnes uzupełniony wyjściem...
Kod produktu: 2003-008 EAN: 8595584649827 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Elektryczny magnes trzymający. Aby zablokować drzwi, napięcie zasilania musi być podłączone na stałe. Zawiera przełączającą elektronikę z sygnalizacją LED, możliwością opóźnienia zadziałania magnesu. Magnes uzupełniony wyjściem przekaźnikowym informującym o stanie przejścia. W zestawie stalowy odpowiednik i akcesoria montażowe.
| Rodzaj | Magnes trzymający |
| Zasilacz | 12–24 V DC |
| Obecne zużycie | 12 V / 500 mA |
| Przycisk wyjścia | tak, poprzez odcięcie zasilania |
| Wyjścia | Przekaźnik NO / NC - stan drzwi |
| Regulowane parametry | opóźnienie aktywacji magnesu 0-10 s |
| Sygnalizacja optyczna | zablokowany / odblokowany |
| Siła trzymania | 2800N (280kg) |
Z konsoli do MAG-280 -
102,50 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















