Panel MG5075 - 868 - 2x5 = 10 wejść, max.32 wejścia, na płycie 4xPGM
Centrala alarmowa typu mieszanego MAGELLAN jest przeznaczona do małych i średnich aplikacji. Centrala jest już wyposażona w odbiornik bezprzewodowy 868MHz na płycie, co predestynuje ją do instalacji bezprzewodowych. Oprócz tej możliwości...
Kod produktu: 2004-002 EAN: 8595584650311 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Centrala alarmowa typu mieszanego MAGELLAN jest przeznaczona do małych i średnich aplikacji. Centrala jest już wyposażona w odbiornik bezprzewodowy 868MHz na płycie, co predestynuje ją do instalacji bezprzewodowych. Oprócz tej możliwości podłączenia czujników, na płytce możliwe jest wykorzystanie 5 wejść z możliwością podłączenia 10 wejść NC w połączeniu ATZ. Centralę można podzielić na dwa obszary, a do sterowania systemem można wykorzystać 32 kody użytkowników / piloty bezprzewodowe. Do systemu można podłączyć czujki z wideoweryfikacją HD78 lub HD88. Centrala zawiera komunikator telefoniczny przeznaczony do komunikacji z PCO lub telefonem cywilnym.
| Rodzaj urządzenia | panel sterowania z nadbudową bezprzewodową w pudełku |
| Maks. liczba wejść w systemie | 32 |
| Podział na podsystemy | tak, 2 |
| Liczba kodów użytkownika | 32 |
| Historia wydarzeń | 512 |
| Liczba wejść (wejść) na płycie centrali | 5 (ATZ 10) |
| Wyjścia PGM na centrali | 4 x 100 mA (1 regulowany +/-) |
| Częstotliwość nadbudowy radiowej | 868 MHz |
| Pobór prądu panelu sterowania | 220 mA |
| Zasilacz | 110 - 240 V ~, 1 A |
| Rodzaj źródła | przełączane |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 2,5 |
| Typ wyjścia AUX | elektroniczny bezpiecznik powrotny 3 A |
| Prąd ładowania akumulatora zapasowego | 1,5 A |
| Zalecana bateria zapasowa | 12 V, 7 Ah / 18 Ah / 24 Ah |
| Maks. pobór prądu z wyjścia BELL | 2 A |
| Typ wyjścia BELL | elektroniczny bezpiecznik powrotny 3 A |
| Maks. liczba wyjść PGM w systemie | 16 |
| Bezprzewodowe wyjście PGM | tak, typ 2WPGM, max.16 |
| Strefy bezprzewodowe | tak, maks. 32 |
| Maks. liczba klawiatur w systemie | 15 |
| Klawiatura bezprzewodowa | tak, K37, max 8 |
| Repeater do rozszerzenia zasięgu | tak, RPT1, max 2 |
| Bezprzewodowa kontrola pęku kluczy | tak, maks. 32 |
| Sygnalizacja optyczna | LED AC, Batt, Bus, AUX, RF-RX, RF-TX |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















