LM43-F200 - 43" monitor LED, 1080p, HDMI, głośnik, desktop / VESA
43-calowy kolorowy monitor panoramiczny LED odpowiedni do ciągłej pracy w systemach kamer. Rozdzielczość Full HD, głośniki, uchwyt biurkowy lub VESA. Rodzaj urządzenia Monitor LED Rozmiar wyświetlacza 43", format 16:9 Różnica 1920 x...
Kod produktu: 2006-358 EAN: 8595584652520 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
43-calowy kolorowy monitor panoramiczny LED odpowiedni do ciągłej pracy w systemach kamer. Rozdzielczość Full HD, głośniki, uchwyt biurkowy lub VESA.
| Rodzaj urządzenia | Monitor LED |
| Rozmiar wyświetlacza | 43", format 16:9 |
| Różnica | 1920 x 1080 pikseli (Full HD) |
| Ostrość | 330 cd/m2 |
| Kontrast | 1200: 1 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Kąt widzenia | w pionie 178° / w poziomie 178° |
| Wejście | VGA (D-Sub) × 1, HDMI × 1, USB × 1 |
| Audio | wbudowane głośniki 2 x 4 W |
| Wykonanie | naścienny (standard VESA 400 x 200 mm) |
| Zasilacz | 230 V ~ / maks.75 W / czuwanie 0,5 W |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















