21211, FAB Profi - el. otwieracz z sygnalizacją 12 V AC/DC
El. Otwieracz Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Wyposażony jest w mikroprzełącznik z kostką zaciskową, który w pełni zastępuje dodatkowy mag. styki zainstalowane na...
Kod produktu: 2008-031 EAN: 8595584652926 Producent: ABLOY
- Opis
- Zapytanie o produkt
El. Otwieracz Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Wyposażony jest w mikroprzełącznik z kostką zaciskową, który w pełni zastępuje dodatkowy mag. styki zainstalowane na drzwiach. Długość rzeczywistego korpusu zamka z sygnalizacją większa o 9 mm - mikroprzełącznik. Odblokowany po przyłożeniu napięcia. Dostawa obejmuje długi panel przedni, który służy do mocowania zamka do ościeżnicy.
| Rodzaj | zamek elektromechaniczny z sygnalizacją |
| Zasilacz | 12 V AC/DC |
| Obecne zużycie | 300 mA przy AC, 600 mA przy DC |
| Czas otwarcia zamka drzwi | maks. 60s |
| Nieruchomości | wytrzymałość na zerwanie 285 kg |
| Nieruchomości | regulowany zakres zatrzasku 4 mm |
| Przedni panel | część przesyłki |
| Zawartość Paczki | zamek, długi pręt |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















