WM.3209.703 - 10" naścienny, 9U, 350 x 270, szklany, szary
Szafa ścienna 10" ze szklanymi drzwiami, dostarczana zmontowana. Solidna konstrukcja spawana, rama z blachy stalowej, malowana proszkowo na szaro. Szafa dostarczana jest w stanie kompletnie zmontowanym. Szklane drzwi umożliwiają...
Kod produktu: 2011-074 EAN: 8595584653213 Producent: LAN-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Szafa ścienna 10" ze szklanymi drzwiami, dostarczana zmontowana. Solidna konstrukcja spawana, rama z blachy stalowej, malowana proszkowo na szaro. Szafa dostarczana jest w stanie kompletnie zmontowanym. Szklane drzwi umożliwiają natychmiastowy przegląd stanu sprzętu wewnątrz szafy. najmniejsze sieci i proste rozwiązanie domowe.
| Typ rozdzielnicy | ściana jednoczęściowa - zmontowana |
| Wykonanie | konstrukcja spawana, drzwi szklane z zamkiem |
| Wykończenie powierzchni | stal malowana proszkowo z drobnym wykończeniem |
| Wzrost | 9 jednostek (1U = 4,5 cm) |
| Szyny przednie | 10 ”, szyny przesuwne |
| Szyny tylne | Nie |
| Głębokość standardowa | 270 mm |
| Standardowa szerokość | 350 mm |
| Maksymalne obciążenie rozdzielnicy | 20 kg |
| Drzwi szklane przednie | szkło bezpieczne z zamkiem i dwoma kluczami, |
| Kąt otwarcia drzwi | 180 °, kierunek otwierania drzwi można zmienić |
| Boczne drzwi | tak |
| Wentylacja | system wentylacji pasywnej w szkielecie szafy |
| Możliwość montażu wentylatora | Nie |
| Wpusty kablowe | tak, 3 x dach / przestrzeń dolna i tył |
| Budowa | powierzchnia, szyna montażowa, 4 otwory montażowe |
| Punkt uziemiający | tak |
| Zestaw montażowy | tak, część dostawy |
| Kolor | szary |
SA.1027.031 - Panel żaluzjowy 10" 1U
63,55 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















