RTX3 - 433 - nadbudowa bezprzewodowa
Bezprzewodowy moduł nadbudowy radiowej do central SPECTRA SP / DIGIPLEX EVO wykorzystujący komunikację dwukierunkową z możliwością podłączenia całej gamy elementów bezprzewodowych MAGELLAN. Typ modułu odbiornik/nadajnik radiowy Zasilacz...
Kod produktu: 2102-009 EAN: 8595584654807 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowy moduł nadbudowy radiowej do central SPECTRA SP / DIGIPLEX EVO wykorzystujący komunikację dwukierunkową z możliwością podłączenia całej gamy elementów bezprzewodowych MAGELLAN.
| Typ modułu | odbiornik/nadajnik radiowy |
| Zasilacz | 11 - 16 V = |
| Obecne zużycie | maks. 50 mA |
| Oprogramowanie układowe | przechowywane w pamięci EEPROM procesora |
| Zmiana oprogramowania | tak, używając oprogramowania InField |
| Programowanie | na klawiaturze lub BabyWare |
| Antena | pręt |
| Antena | długość 17,3 mm |
| Częstotliwość | 433 MHz |
| Transmisja sygnału | technologia pływającego kodu |
| Ocena | automatyczna korekcja błędów |
| Wrażliwość | 120 dBm |
| Współpraca z panelem sterowania SPECTRA SP | tylko jeden moduł w systemie |
| Praca z panelem sterowania DIGIPLEX | liczba modułów w systemie jest ograniczona przez maksymalną liczbę modułów na magistrali |
| Bezprzewodowa kontrola pęku kluczy | tak |
| Liczba breloków w systemie | 32/999 |
| Czujki bezprzewodowe | tak |
| Maks. liczba czujek bezprzewodowych | 32 |
| Rodzaje czujek bezprzewodowych | wszystkie typy czujek bezprzewodowych serii MG |
| Maks. liczba przemienników sygnału | 2 - Widma |
| Repeater do rozszerzenia zasięgu | tak, RPT1 |
| Programowalne wyjście PGM | 2x OC, 150 mA max. |
| Programowalne wyjście PGM | 1x przekaźnik, 5 A / 28 Vdc |
| Maksymalna liczba bezprzewodowych PGM | 16 - Widma |
| Maks. liczba bezprzewodowych PGM | 8 - EVO |
| Bezprzewodowe wyjście PGM | tak, wpisz 2WPGM |
| Sygnalizacja optyczna | odbieranie / przesyłanie danych bezprzewodowych |
| Kolor plastikowej osłony | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















