BLADE 01-S - niebieski - zewnętrzna syrena piezo z podparciem
Sygnalizator zewnętrzny rezerwowy z akustyczną i optyczną sygnalizacją alarmu, z możliwością ustawienia sygnalizacji optycznej ochrony systemu alarmowego. Dzięki zastosowaniu przetwornika piezoelektrycznego dla części akustycznej oraz diod...
Kod produktu: 2103-047 EAN: 8595584654333 Producent: AMC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Sygnalizator zewnętrzny rezerwowy z akustyczną i optyczną sygnalizacją alarmu, z możliwością ustawienia sygnalizacji optycznej ochrony systemu alarmowego. Dzięki zastosowaniu przetwornika piezoelektrycznego dla części akustycznej oraz diod LED dla sygnalizacji optycznej, zużycie sygnalizatora jest zredukowane do minimum i do podtrzymania wystarczy mniejszy akumulator (1,3 Ah, 2,4 Ah). Bateria nie jest dołączona. Sygnalizacja optyczna jest realizowana przez dwie diody LED zasilania, które migają sygnalizując informacje o alarmie, opcjonalnie informacje o uzbrojeniu systemu i uszkodzeniu syreny.
| Rodzaj syreny | syrena zapasowa z migaczem |
| Zasilacz | 11 - 15 V = |
| Obecne zużycie | 150 mA |
| Bateria zapasowa | Maks. 2,3 Ah (brak w zestawie) |
| Sygnalizacja akustyczna | syrena piezoelektryczna |
| Wydajność akustyczna | 105 dB/m² |
| Sygnalizacja optyczna włączenia syreny | niebieski migacz, 2 diody LED zasilania |
| Wykrywanie mocy | tak, 2 czerwone diody LED |
| Wejścia aktywacyjne | alarm, zasilanie / odłączenie 0 V / + 12V |
| Wejścia aktywacyjne | stan systemu, poprzez podanie 0 V |
| Budowa | powierzchnia - 4 otwory do montażu |
| Manipulować | tak, detekcja zdjęcia ze ściany, otwarcia syreny |
| Waga syreny | 0,8 kg bez baterii |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















