HAC-HFW2501TU-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - 4w1, 5Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC
Zewnętrzna kompaktowa kamera Starlight HDCVI o wysokiej czułości sensora, rozdzielczości 5 Mpix, zintegrowanym mikrofonie. Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 113° - 31,4°), mechaniczny filtr IR i inteligentne oświetlenie IR 80 m. WDR...
Kod produktu: 2106-042 EAN: 6939554946622 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera Starlight HDCVI o wysokiej czułości sensora, rozdzielczości 5 Mpix, zintegrowanym mikrofonie. Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 113° - 31,4°), mechaniczny filtr IR i inteligentne oświetlenie IR 80 m. WDR (120 dB) i funkcja 3D/2D-DNR zwiększająca jakość obrazu w wymagających warunkach oświetleniowych. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Pro |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.7 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,001 Lux / F1.6, 30IRE, 0Lux IR włączone |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DAY / NIGHT - ICR (filtr IR cut) |
| Oświetlenie IR | 80 m² |
| Typ soczewki | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 113 ° -31,4 ° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2880 x 1620 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 5 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12VDC ± 30% / maks. 10,7 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















