211211, FAB Profi - el. Otwieracz 12V DC/270mA z sygnalizacją
Zamek elektromechaniczny Assa Abloy, który przechodzi przez górną zapadkę konwencjonalnego zamka i jest montowany na ościeżnicach drzwi. Po podłączeniu zasilania otwiera się. W zestawie znajduje się płyta czołowa o długości 250 mm do...
Kod produktu: 2406-136 EAN: 8595584661867 Producent: ABLOY
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zamek elektromechaniczny Assa Abloy, który przechodzi przez górną zapadkę konwencjonalnego zamka i jest montowany na ościeżnicach drzwi. Po podłączeniu zasilania otwiera się. W zestawie znajduje się płyta czołowa o długości 250 mm do mocowania zamka do ramy drzwi. Otwieracz jest również wyposażony w mikroprzełącznik z listwą zaciskową, aby w pełni zastąpić dodatkowe styki magnetyczne zainstalowane na drzwiach. Długość rzeczywistego korpusu zamka z sygnałem jest o 9 mm dłuższa - mikroprzełącznik.
| Typ | zamka elektromechanicznego z sygnalizacją |
| Zasilanie | 12 V DC |
| Pobór prądu | 270 mA |
| Czas otwarcia drzwi zamka | nieograniczony |
| Właściwości | odporność na wyłamanie 350 kg |
| Właściwości | regulowany zakres zapadki 4 mm |
| Panel przedni | w zestawie |
| Zawartość opakowania | zamek, pręt o długości 250 mm |
611, FAB Profi - el. otwieracz 6 V AC/DC
252,83 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















