9137411E - Przekaźnik IP cztery wyjścia - zewnętrzne, PoE
Samodzielne urządzenie IP z czterema wyjściami, które może być zdalnie sterowane z interkomów IP 2N i jednostek dostępowych za pomocą poleceń HTTP. parametry techniczne Interfejs Zasilacz: PoE klasa 1 lub 5 V Szyć: Port Ethernet 10/100...
Kod produktu: 0103-590 EAN: 8595159511511 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Samodzielne urządzenie IP z czterema wyjściami, które może być zdalnie sterowane z interkomów IP 2N i jednostek dostępowych za pomocą poleceń HTTP.
parametry techniczne
| Interfejs | |
| Zasilacz: | PoE klasa 1 lub 5 V |
| Szyć: | Port Ethernet 10/100 Base-T |
| Obsługiwane protokoły: | TCP/IP, HTTP, XML, Modbus |
| Styki przekaźnika | |
| Liczba przekaźników: | 4 |
| Maksymalne napięcie: | 28 V AC |
| Maksymalny prąd: | 3 A |
| Tryby przekaźnika: | WŁ./WYŁ. lub impulsowe (0,1 s do 1 dnia) |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura robocza: | -40°C do 57°C |
| Wymiary: | 36 (szer.) x 99 (wys.) x 78 (gł.) mm (bez złączy) |
| Masa: | 142g |
| Materiał: | tworzywo poliwęglanowe |
| Typ urządzenia | Zewnętrzny moduł we/wy |
| Przeznaczony | Domofony i jednostki dostępowe 2N® |
| Lokalizacja | Na zewnątrz domofonu/jednostki dostępowej |
| Połączenie | ŁANIA |
| Zasilacz | 9 - 28 V DC, maks. 460 mA lub PoE (802.3af, klasa 1) |
9155036 - Ekran dotykowy IP Verso
5 195,15 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















