91378601 - Widok do wnętrz, czarny - pasująca jednostka wideo
Dominującą cechą jednostki reagującej Indoor View jest 7-calowy szerokokątny ekran dotykowy. Powierzchnia ze szkła hartowanego i stylowy wygląd idealnie nadają się do luksusowych projektów mieszkaniowych. Do montażu na ścianie lub na...
Kod produktu: 2009-024 EAN: 8595159515793 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dominującą cechą jednostki reagującej Indoor View jest 7-calowy szerokokątny ekran dotykowy. Powierzchnia ze szkła hartowanego i stylowy wygląd idealnie nadają się do luksusowych projektów mieszkaniowych. Do montażu na ścianie lub na ścianie potrzebny jest tylko jeden kabel UTP i puszka instalacyjna ścianie do montażu.Własny system operacyjny gwarantuje niezawodność urządzenia i łatwą konfigurację.
parametry techniczne
| Zasilacz | |
| Typ: | Zasilacz 12 V DC lub PoE 802.3af |
| Zalecany zasilacz: | 12 V/1 A |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją: | Tak |
| Interfejs użytkownika | |
| Kontrola: | pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozmiar wyświetlacza: | 7” |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 640x480 pikseli 1024 x 600 pikseli |
| Audio | |
| Mikrofon: | zintegrowany |
| Głośnik: | zintegrowany, 2 W |
| Wyjście pętli indukcyjnej: | 600 mV RMS |
| Kodeki: | G.711a/u, G.722, G.729, L16/16 kHz |
| Wideo | |
| Kodeki: | H.264 |
| Interfejs | |
| ŁANIA: | 10/100BaseT, RJ-45 |
| Zalecane okablowanie: | Cat5e lub lepszy |
| Wejście do podłączenia dzwonka | |
| Typ wejścia: | styk przełączający (przycisk/przekaźnik) |
| Typ kontaktu: | normalnie otwarty (NIE) |
| Parametry kontaktu: | do 50 V/5 mA, DC |
| Właściwości mechaniczne | |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.): | 193 x 157 x 50 mm |
| Waga: | 555 gr |
| Temperatura robocza: | 0 do 50°C |
| Robocza wilgotność względna: | 10 do 90% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania: | -20 do 70°C |
| Zalecana wysokość: | 0 do 2000 m |
| Typ urządzenia | Jednostka odpowiedzi |
| Seria projektowa | Widok od wewnątrz 2N® |
| Rozmiar wyświetlacza | 7" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024x600 |
| Kolor wideofonu | Czarny |
| Budowa | Stojak natynkowy / wpuszczany / stołowy |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC / 1 A |
| Kodek | h.264 |
| Wejścia cyfrowe | 1 (dzwonek domowy) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















