2N® Clip to wewnętrzna jednostka IP/SIP umożliwiająca komunikację audio i wideo z domofonami 2N IP. Urządzenie zawiera panel sterowania z trzema przyciskami, głośnik, wysokiej jakości mikrofon zapewniający doskonałą słyszalność i zrozumiałość, interfejs Ethernet umożliwiający podłączenie do sieci LAN oraz złącza umożliwiające podłączenie zewnętrznego zasilacza i dzwonka do drzwi. 2N® Clip to wysokiej jakości pasująca jednostka wewnętrzna w przystępnej cenie, charakteryzująca się prostą instalacją i konfiguracją. W ramach jednej instalacji istnieje możliwość połączenia kilku typów automatów zgłoszeniowych firmy 2N Telekomunikace, gdyż 2N® Clip zawiera własny interfejs administratora sieciowego, co zapewnia użytkownikom większy komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia.
Próbka w 3D
parametry techniczne
| Energia elektryczna |
| Typ: | PoE |
| PoE: | 802.3af klasa 0, 48 V DC, 200 mA |
| Interfejs użytkownika |
| Kontrola: | 3 przyciski pojemnościowe |
| Operacja: | naciśnij i przytrzymaj przycisk RESET, aby przywrócić ustawienia fabryczne |
| Audio |
| Mikrofon | zintegrowany |
| Głośnik | zintegrowany, 2 W |
| Zintegrowana pętla indukcyjna | opcjonalny |
| Kodeki | G.711a/u, G.722, G.729, L16/16 kHz |
| Wideo |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala |
| Różnica | 480x272 pikseli |
| Kodeki | H.264 |
| Interfejs |
| ŁANIA | 10/100BaseT, RJ-45 |
| Zalecane okablowanie | Cat5e lub wyższy |
| Wejście do podłączenia dzwonka |
| Typ wejścia | styk przełączający (przycisk/przekaźnik) |
| Typ kontaktu | normalnie otwarty (NIE) |
| Parametry kontaktu | 12 V / 20 mA, prąd stały |
| Właściwości mechaniczne |
| Temperatura robocza | 0 do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 do +70°C |
| Względna wilgotność robocza | 10% do 90% (bez kondensacji) |
| Zalecana wysokość | 0 do 2000 m |
| Wymiary | 124 (szer.) x 150 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| Masa | 235 gr |
| Typ urządzenia | Jednostka odpowiedzi |
| Linia projektowa | Klips 2N® |
| Rozmiar wyświetlacza | 4,3" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 480x272 |
| Kolor wideofonu | Biały |
| Budowa | Stojak natynkowy/stołowy |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) |
| Kodek | h.264 |
| Wejścia cyfrowe | 1 (dzwonek domowy) |