9151101CHW - Przycisk IP Force 1, kamera HD, głośnik 10W.
IP Force to niezwykle wytrzymały domofon IP, obsługujący komunikację głosową i wideo. Wersja 1 przycisk, kamera HD, głośnik 10W. parametry techniczne Protokół sygnalizacyjny SIP 2.0 (RFC - 3261) guziki Konstrukcja przycisków:...
Kod produktu: 0105-718 EAN: 8595159506647 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
IP Force to niezwykle wytrzymały domofon IP, obsługujący komunikację głosową i wideo. Wersja 1 przycisk, kamera HD, głośnik 10W.
parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| guziki | |
| Konstrukcja przycisków: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwą wymienną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1, 2 lub 4 |
| Klawiatura numeryczna: | opcjonalny |
| Audio | |
| Mikrofon: | 2 zintegrowane mikrofony |
| Głośnik: | 10 W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz w odległości 1 m (głośnik 10 W): | 94dB |
| Strumień audio | |
| Kodeki: | G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Rozdzielczość kamery HD: | 1280x960 |
| Kąt widzenia: | 135° (w poziomie), 109° (w pionie) |
| Nocna wizja: | tak (opcjonalnie) |
| Strumień wideo | |
| Kodeki: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG |
| Interfejs | |
| Zasilacz: | 12V±15%/2A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 – 12,95 W) |
| ŁANIA: | 10/100BASE-TX z funkcją Auto-MDIX |
| Przełącznik pasywny: | Styki NC/NO, maks. 30V/1A AC/DC |
| Aktywne wyjście przełączające: | 9 do 13 V DC w zależności od zasilania (PoE: 9 V; adapter: napięcie źródła minus 1 V), maks. 700 mA |
| Przełącznik ochronny: | akcesoria opcjonalne |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opcja 66, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog, ONVIF |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości: | 13,56 MHz i 125 kHz |
| Obsługa NFC: | Tak, wymagana jest aplikacja HCE i 2N® Mobile Key |
| Właściwości mechaniczne | |
| Masa: | maks. 2000 g |
| Temperatura robocza: | -40°C – 55°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C – 70°C |
| Robocza wilgotność względna: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary: | 217 x 109 x 83 mm |
| Poziom pokrycia: | IP69K |
| Typ urządzenia | Awiofon |
| Modułowość | NIE |
| Projekt stacji bramowej | Siła 2N® IP |
| Budowa | Natynkowe / wpuszczane / na stojaku |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP69K |
| Trwałość mechaniczna | IK10 |
| Wykonanie | Aluminium |
| Liczba przycisków wywołania | 1 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC / 2 A |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x960 |
| Maks. rozdzielczość podczas dzwonienia | 640x480 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 15 klatek na sekundę |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 135° (wys.) x 109° (wys.) |
| Blask | Infrastruktura |
| WDR | NIE |
| Kompresja wideo | H.263+, H.263, H.264, MJPEG |
| Wejście audio | 2 zintegrowane mikrofony |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 10W |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 1 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Używając numeru 9151010 |
| Opcja Bluetooth | NIE |
| Opcja kodu QR | NIE |
| Opcja RFID | NIE |
| Opcja klawiatury | NIE |
| Opcja biometryczna | NIE |
| Opcja wyświetlania | NIE |
9151104W - Głośnik IP Force 4 przyciski 10W.
5 830,42 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















