9151104W - Głośnik IP Force 4 przyciski 10W.
IP Force to niezwykle wytrzymały interkom IP obsługujący komunikację głosową. Wersja 4 przyciski, 10 W głośnik.
Parametry techniczne
Protokół sygnalizacyjny
SIP 2.0 (RFC - 3261)
...
Kod produktu: 0102-305 EAN: 8595159504544 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
IP Force to niezwykle wytrzymały interkom IP obsługujący komunikację głosową. Wersja 4 przyciski, 10 W głośnik.
Parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| Przyciski | |
| Implementacja przycisków: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwo wymienialną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1, 2 lub 4 |
| Klawiatura numeryczna: | opcjonalnie |
| Audio | |
| Mikrofon: | 2 zintegrowane mikrofony |
| Głośnik: | 10W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1kHz przy 1m (głośnik 10W): | 94dB |
| Strumień audio | |
| Kody: | G.711, G.729, G.722, L16/16kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Kamera o rozdzielczości HD: | 1280 x 960 |
| Kąt widzenia: | 135° (H), 109° (E) |
| Widoczność w nocy: | tak (opcjonalnie) |
| Strumień wideo | |
| Kody: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG |
| Interfejs | |
| Zasilanie: | 12V±15%/2A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 - 12,95W) |
| LAN: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX |
| Przełącznik pasywny: | styki NC/NO, maks. 30V/1A AC/DC |
| Wyjście przełącznika aktywnego: | 9 do 13 V DC w zależności od zasilania (PoE: 9 V; adapter: napięcie zasilania minus 1 V), maks. 700 mA |
| Przełącznik ochronny: | opcjonalne akcesoria |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opt. 66, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog, ONVIF |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości: | 13.56MHz i 125kHz |
| Obsługa NFC: | Tak, wymagana aplikacja HCE i 2N® Mobile Key |
| Właściwości mechaniczne | |
| Waga: | max. 2000 g |
| Temperatura pracy: | -40°C - 55°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C - 70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary: | 217 x 109 x 83mm |
| Poziom pokrycia: | IP69K |
| Typ urządzenia | Interkom |
| Modułowość | Nie |
| Konstrukcja stacji bramowej | 2N® IP Force |
| Montaż | Powierzchniowy / wpuszczany / w szafie |
| Kolor | Czarny |
| Gatunek obudowy Obudowa | IP69K |
| Odporność mechaniczna | IK10 | Przewód | Aluminium |
| Liczba przycisków dzwonka | 4 | Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC / 2 A |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Brak |
| Wejście audio | 2 zintegrowane mikrofony |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 10W |
| Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zasilania zewn. zasilania |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zastosowanie 9151010 |
| Obsługa Bluetooth | Nie | Obsługa QR Obsługa kodów | Nie | Obsługa RFID | Nie | Obsługa klawiatury | Nie | Obsługa biometrii | Nie | Obsługa wyświetlacza | Nie |
9151101W - Przycisk IP Force 1, głośnik 10W.
5 405,16 zł
9151104W - Głośnik IP Force 4 przyciski 10W.
5 830,42 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















