9153101 - IP Uni - 1 przycisk
IP Uni to idealne rozwiązanie do komunikacji domofonowej w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym. Wersja z 1 przyciskiem.
Parametry techniczne
Protokół sygnalizacyjny
SIP 2.0 (RFC - 3261)
...
Kod produktu: 0103-768 EAN: 8595159500690 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
IP Uni to idealne rozwiązanie do komunikacji domofonowej w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym. Wersja z 1 przyciskiem.
Parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| Przyciski | |
| Wydajność: | w pełni podświetlana |
| Liczba przycisków: | 1 lub 2 |
| Audio | |
| Mikrofon: | 1 zintegrowany mikrofon |
| Głośnik: | 1 W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz przy 1 m: | 77,5 dB |
| Strumień audio | |
| Kody: | G.711 |
| Interfejs | |
| Zasilanie: | 12V±15%/ 2A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 - 12.95W) |
| LAN: | RJ-45, 10/100BASE-TX z Auto-MDIX |
| Przełącznik pasywny: | styki NC/NO, maks. 30 V/1 A AC/DC |
| Wyjście aktywne: | 8 do 12 V DC w zależności od zasilania (PoE: 9 V; adapter: napięcie zasilania - 2 V), maks. 500 mA |
| Przełącznik zabezpieczający: | tak, wbudowany |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, RTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura pracy: | -40 °C - 55 °C |
| Temperatura przechowywania: | -40 °C - 70 °C |
| Wilgotność względna podczas przechowywania: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony: | IP54, IK10 |
| Wymiary: | 193x115x57 mm (max) |
| Typ urządzenia | Interkom |
| Modułowość | Nie |
| Konstrukcja stacji bramowej | 2N® IP Uni | Montaż | Powierzchniowy / podtynkowy |
| Kolor | Niklowy | Gatunek Obudowa | IP54 |
| Odporność mechaniczna | IK10 | Przewód | Niebrudzący | Liczba przycisków dzwonka | 1 | Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC / 2 A |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Brak |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 1 W |
| Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zewn. zasilania |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zintegrowany |
| Obsługa Bluetooth | Nie | Obsługa QR Obsługa kodów | Nie | Obsługa RFID | Nie | Obsługa klawiatury | Nie | Obsługa biometrii | Nie | Obsługa wyświetlacza | Nie |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika















