9155101C - Jednostka główna IP Verso z kamerą - nikiel
Dzięki swojej modułowości, domofon bezpieczeństwa 2N® IP Verso można zmontować dokładnie według własnych potrzeb. Zapewnia niezawodną kontrolę dostępu do budynku, a także umożliwia łatwe podłączenie go do innych systemów,...
Kod produktu: 0103-902 EAN: 8595159503820 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dzięki swojej modułowości, domofon bezpieczeństwa 2N® IP Verso można zmontować dokładnie według własnych potrzeb. Zapewnia niezawodną kontrolę dostępu do budynku, a także umożliwia łatwe podłączenie go do innych systemów, zapewniając tym samym jeszcze większe bezpieczeństwo budynku. Dostępny również w kolorze czarnym, z czytnikiem linii papilarnych, modułem Bluetooth lub ekranem dotykowym.
Podstawowa jednostka bez przedniej ramki maskującej. Wybór ramki maskującej zależy od metody montażu (montaż wpuszczany/powierzchniowy)
Parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| Przyciski | |
| Przyciski szybkiego wybierania: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwo wymienialną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1 do 146 |
| Klawiatura numeryczna: | opcjonalnie |
| Audio | |
| Mikrofon: | 1 zintegrowany mikrofon |
| Głośnik: | 2 W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz przy 1 m: | 78 dB |
| Strumień audio | |
| Kody: | G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Rozdzielczość - JPEG: | 1280 x 960 px |
| Rozdzielczość - połączenie wideo: | 640 x 480 px |
| Kąt widzenia: | 128° (H), 95° (E), 134° (D) |
| Widoczność w nocy: | tak |
| Strumień wideo | |
| Kody: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Wyświetlacz dotykowy (opcjonalny) | |
| Funkcje przycisków i klawiatury | |
| Temperatura pracy: | -20°C - 60°C |
| Poziom pokrycia: | IK07 |
| Czytnik Bluetooth (opcjonalnie) | |
| Wersja | Kompatybilność z Bluetooth 5.0 (BLE) |
| Zasięg | (krótki - zazwyczaj do 3 m*; długi - zazwyczaj do 10 m*) |
| *odległości powinny być używane wyłącznie jako wskazówki i mogą się różnić w w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji | |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie RSA-1024 i AES-128 |
| Czułość RX | do -93 dBm |
| Tryb | dotykowy, aplikacja, karta |
| Czytnik kart RFID (opcjonalnie) | |
| Obsługiwane częstotliwości | Wariant 125 kHz |
| Wariant 13,56 MHz | |
| 125 kHz i wariant 13,56 MHz | |
| Obsługiwane typy kart | Kompatybilność typu karty zależy od numeru zamówienia | .
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - 125 kHz i wersja S tylko w zamówieniu nr | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N® Mobile Key) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE® DESFire® EV2/EV3 z technologią 2N® PICard. | |
| Bezpieczna częstotliwość 13,56 MHz | ISO14443A (MIFARE® DESFire®), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE® DESFire® EV2/EV3 Technologia 2N® PICard | |
| odczytuje identyfikatory PAC (karty HID iClass z obiektem SIO) | |
| Czytnik linii papilarnych (opcjonalnie) | |
| Czujnik: | czujnik optyczny chroniony przez wytrzymałe szkło |
| Niezawodność: | algorytm wykrywania fałszywych odcisków palców |
| Niezawodność: | odporność na wodę i kurz |
| Sygnalizacja stanu: | akustyczna i za pomocą wielokolorowych diod LED |
| Obszar wykrywania: | duży o wymiarach 15,24 x 20,32 mm |
| Temperatura pracy: | -20°C - 55°C |
| Certyfikacja: | FBI PIV |
| Interfejs | |
| Zasilanie: | 12 V ±15%/2 A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 - 12,95 W) |
| LAN: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ-45 |
| Wyjście przełącznika: | styki NC/NO, maks. 30 V/1 A AC/DC |
| Wyjście przełącznika aktywnego: | 8 do 12 V DC w zależności od zasilania (PoE: 10 V; adapter: napięcie zasilania minus 2 V), maks. 400 mA |
| Wejście pasywne/aktywne: | 1; (-30 V do +30 V) |
| Przełącznik ochronny: | akcesorium opcjonalne |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opt. 66, ONVIF, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura pracy: | -40°C - 60°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C - 70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Poziom ochrony: | IP54, IK08 |
| Ramka do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł: | 107 (w) x 130 (h) x 28 (d) mm |
| 2 moduły: | 107 (w) x 234 (h) x 28 (d) mm |
| 3 moduły: | 107 (w) x 339 (h) x 28 (d) mm |
| Rama do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł: | 130 (w) x 153 (h) x 5 (d) mm |
| 2 moduły: | 130 (w) x 257 (h) x 5 (d) mm |
| 3 moduły: | 130 (w) x 361 (h) x 5 (d) mm |
| Puszka do montażu w ścianie - wymiar otworu w ścianie | |
| 1 moduł: | 108 (w) x 131 (h) x 45 (d) mm |
| 2 moduły: | 108 (w) x 238 (h) x 45 (d) mm |
| 3 moduły: | 108 (w) x 343 (h) x 45 (d) mm |
| Rodzaj urządzenia | Podstawowy moduł interkomowy |
| Modułowość | Tak |
| Konstrukcja stacji bramowej | 2N® IP Verso |
| Montaż | Powierzchniowy / wpuszczany |
| Kolor | niklowy |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Odporność mechaniczna | IK08 | Przewód | utwardzony plastik |
| Liczba przycisków pierścieniowych | 1, Możliwość rozszerzenia do 146 |
| Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A | Połączenia | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Tak | Maksymalna rozdzielczość | 1280 x 960 | Maks. Rozdzielczość połączeń | 640 x 480 |
| Częstotliwość odświeżania | 15 FPS |
| Kąt odświeżania (Poziomy) | 135° (H) x 109° (V) |
| Podświetlenie | Infra |
| WDR | Nie | Kompresja wideo | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 2 W |
| Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / zewn. zasil. zasilania |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zastosowanie 9155038 |
| Obsługa Bluetooth | Tak | Obsługa QR Kod | Nie | Obsługa RFID | Tak | Obsługa klawiatury | Tak | Obsługa biometrii | Tak | Obsługa wyświetlacza | Tak |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















