9155101CB - Jednostka główna IP Verso z kamerą - czarna
Dzięki swojej modułowości możesz zmontować domofon bezpieczeństwa 2N® IP Verso dokładnie według swoich potrzeb. Zapewni niezawodną kontrolę dostępu do budynku, a także umożliwi łatwe połączenie z innymi systemami, osiągając tym...
Kod produktu: 0101-372 EAN: 8595159509563 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dzięki swojej modułowości możesz zmontować domofon bezpieczeństwa 2N® IP Verso dokładnie według swoich potrzeb. Zapewni niezawodną kontrolę dostępu do budynku, a także umożliwi łatwe połączenie z innymi systemami, osiągając tym samym jeszcze większe bezpieczeństwo budynku. Dostępny również w kolorze czarnym, z czytnikiem linii papilarnych, modułem Bluetooth lub ekranem dotykowym.
parametry techniczne
| Źródło prądu | |
| Typ | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE | 802.3af (klasa 0–12,95 W) |
| Interfejs | |
| ŁANIA | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, złącze RJ-45 |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Aktywne wyjście przełączające | 8 do 12 V DC/maks. 400 mA |
| Przełącznik pasywny | Styki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 1 wejście w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) |
| WYŁ. = otwarty lub Uin > 1,5 V | |
| ON = zwarcie lub Uin< 1,5 V | |
| Obsługiwane protokoły | |
| SIP (UDP, TCP, TLS) | |
| Audio | |
| Mikrofon | 1 zintegrowany mikrofon |
| Wzmacniacz | 5 W (klasa D) |
| Głośnik | 2 W/8? |
| Ciśnienie akustyczne (maks. SPL) | 78 dB (dla 1 kHz w odległości 1 m) |
| ZAKREŚLAĆ | 1 VRMS / 600 ? |
| Kontrola głośności | regulowany z automatycznym trybem adaptacyjnym |
| Pełny dupleks | tak (AEC) |
| Wyjście audio | 1,9 W |
| Protokoły | RTP/SRTP |
| Kodeki | G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz |
| Kamera i wideo | |
| Czujnik | Kolorowy CMOS 1/2,7 cala |
| Odległość ogniskowa | 1,9 mm |
| Kąt widzenia | 125° (wys.), 105° (pion.) |
| Kąt widzenia przez wizjer | 138° (w poziomie), 105° (w pionie) |
| Blask podczerwieni | Tak |
| WDR | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0,8 luksa bez oświetlenia IR |
| Protokoły | Profil RTP/RTSP/RTCP/HTTP, ONVIF v2.4 S |
| Kodeki | MJPEG, H.264, H.265, strumień Zip |
| Rozdzielczość H.264, MJPEG | maks. FullHD (1920 x 1080) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | maks. 30 klatek na sekundę |
| Czytnik Bluetooth | |
| Wersja | kompatybilny z Bluetooth 5.0 (BLE) |
| Zakres | (krótki – typowo do 3m*; długi – typowo do 10m*) |
| *odległości należy traktować wyłącznie orientacyjnie i mogą się różnić w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji | |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie RSA-1024 i AES-128 |
| Czułość RX | do -93 dBm |
| Reżim | dotyk, aplikacja, karta, ruch |
| Wsparcie aplikacji mobilnych | |
| Android 6.0 i nowszy, iOS 12.0 i nowszy | |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | Wariant 125 kHz |
| wariant 13,56 MHz | |
| wariant 125 kHz i 13,56 MHz | |
| Obsługiwane typy kart | Kompatybilność poszczególnych typów kart uzależniona jest od numeru zamówienia |
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - tylko wersja z obsługą 125 kHz i S w zamówieniu nr. | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (klucz mobilny 2N® ) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Zabezpieczone 13,56 MHz | ISO14443A (MIFARE ® DESFire ® ), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N ® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| odczytuje identyfikatory PAC (karta HID iClass z obiektem SIO) | |
| Klawiatura dotykowa | |
| Technologia | pojemnościowa warstwa dotykowa (czułość 0,1 pF) |
| Niezawodność | regularna automatyczna kalibracja (SmartSense) |
| nie wykrywa fałszywych dotknięć, gdy powierzchnia jest mokra | |
| Sygnalizacja | regulowana intensywność podświetlenia |
| sygnalizowanie za pomocą wielokolorowych diod LED | |
| akustyczna reakcja na każde dotknięcie klawiatury | |
| czytnik linii papilarnych | |
| Czujnik | czujnik optyczny chroniony wytrzymałym szkłem |
| Niezawodność | algorytm wykrywania fałszywych odcisków palców |
| Wytrzymałość | odporny na wodę i kurz |
| Sygnalizacja | akustyczny i wykorzystujący wielokolorową diodę LED |
| Powierzchnia wyczuwalna | duży o wymiarach 15,24 x 20,32 mm |
| Orzecznictwo | certyfikowany zgodnie ze standardem FBI |
| Właściwości mechaniczne | |
| Rama | solidny odlew cynkowy z obróbką powierzchniową (kolor niklowy i czarny) |
| Temperatura robocza | -40°C do +60°C |
| (Czytnik linii papilarnych 2N® Access Unit 2.0 -20°C do +55°C) | |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Robocza wilgotność względna | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Waga | 2 kg |
| Poziom pokrycia | IP54 i IK08 |
| Ramka do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł | 107 (szer.) x 130 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| 2 moduły | 107 (szer.) x 234 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| 3 moduły | 107 (szer.) x 339 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| Ramka do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł | 130 (szer.) x 153 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| 2 moduły | 130 (szer.) x 257 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| 3 moduły | 130 (szer.) x 361 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| Puszka do montażu w ścianie - wymiar otworu w ścianie | |
| 1 moduł | 108 (szer.) x 131 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| 2 moduły | 108 (szer.) x 238 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| 3 moduły | 108 (szer.) x 343 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| Typ urządzenia | Podstawowy moduł domofonowy |
| Modułowość | Tak |
| Projekt stacji bramowej | Wersja 2N® IP |
| Budowa | Natynkowe / wpuszczane |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP54 |
| Trwałość mechaniczna | IK08 |
| Wykonanie | Utwardzany plastik |
| Liczba przycisków wywołania | 1, z możliwością rozszerzenia do 146 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x960 |
| Maks. rozdzielczość podczas dzwonienia | 640x480 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 15 klatek na sekundę |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 135° (wys.) x 109° (wys.) |
| Blask | Infrastruktura |
| WDR | NIE |
| Kompresja wideo | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 2 W |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 1 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Używając 9155038 |
| Opcja Bluetooth | Tak |
| Opcja kodu QR | NIE |
| Opcja RFID | Tak |
| Opcja klawiatury | Tak |
| Opcja biometryczna | Tak |
| Opcja wyświetlania | Tak |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















