9155211C - Jednostka główna IP Verso 2.0 z kamerą
Domofon bezpieczeństwa ze zintegrowaną kamerą FullHD z nocnym podświetleniem IR, który dzięki swojej modułowości znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wybór konkretnej funkcji i przeznaczenia. Dzięki procesorowi...
Kod produktu: 2305-072 EAN: 8595159517544 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Domofon bezpieczeństwa ze zintegrowaną kamerą FullHD z nocnym podświetleniem IR, który dzięki swojej modułowości znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wybór konkretnej funkcji i przeznaczenia. Dzięki procesorowi ARTPEC-7 kamera w domofonie 2N® IP Verso 2.0 jest zdolna do zaawansowanej analizy wideo, ponieważ ignoruje normalny ruch w tle, a tym samym zmniejsza liczbę fałszywych alarmów. Nowe funkcje: szerokokątna kamera o rozdzielczości FullHD i kącie widzenia 138°, WDR, obsługa wielu metod dostępu, w tym odczytu kodów QR.
.
Podstawowa jednostka bez ramki pokrywy przedniej. Wybór ramki maskującej zależy od metody montażu (montaż wpuszczany/powierzchniowy)
Parametry techniczne
| Źródło zasilania | |
| Typ | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE | 802.3af (klasa 0-12.95W) |
| Interfejs | |
| LAN | 10/100BASE-TX z funkcją Auto-MDIX, złącze RJ-45 |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Wyjście przełącznika aktywnego | 8 do 12 V DC/maks. 400 mA |
| Przełącznik pasywny | Styki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 1 wejście w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) |
| OFF = otwarte lub Uin> 1,5 V | |
| ON = krótkie połączenie lub Uin< 1,5 V | |
| Obsługiwane protokoły | |
| SIP (UDP, TCP, TLS) | |
| Audio | |
| Mikrofon | 1 zintegrowany mikrofon |
| Wzmacniacz | 5 W (klasa D) |
| Głośnik | 2 W / 8 ? |
| Ciśnienie akustyczne (SPL max) | 78 dB (dla 1 kHz przy 1 m) |
| Wyjście liniowe | 1 VRMS / 600 ? |
| Regulacja głośności | regulowany z automatycznym trybem adaptacyjnym |
| Pełny dupleks | tak (AEC) |
| Wyjście audio | 1,9 W |
| Protokół | RTP/SRTP |
| Kody | G.711, G.729, G.722, L16/16kHz |
| Kamera i wideo | |
| Czujnik | 1/2.7'' kolorowy CMOS |
| Długość ogniskowej | 1,9 mm |
| Kąt widzenia | 125° (H), 105° (E) |
| Kąt widzenia "wizjer" | 138° (H), 105° (E) |
| Oświetlenie w podczerwieni | tak |
| WDR | tak |
| Minimalne oświetlenie | 0,8 luksa bez podświetlenia podczerwienią |
| Protokół | RTP/RTSP/RTCP/HTTP, ONVIF v2.4 Profil S |
| Kodeki | MJPEG, H.264, H.265, Zipstream |
| Rozdzielczość H.264, MJPEG | max. FullHD (1920 x 1080) |
| Częstotliwość klatek | maks. 30 klatek na sekundę |
| Czytnik Bluetooth | |
| Wersja | Kompatybilność z Bluetooth 5.0 (BLE) |
| Zasięg | (krótki - zazwyczaj do 3 m*; długi - zazwyczaj do 10 m*) |
| *odległości powinny być używane wyłącznie jako wskazówki i mogą się różnić w w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji | |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie RSA-1024 i AES-128 |
| Czułość RX | do -93 dBm |
| Tryb | dotyk, aplikacja, karta, ruch |
| Obsługa aplikacji mobilnych | |
| Android 6.0 lub nowszy, iOS 12.0 lub nowszy | |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | Wariant 125 kHz |
| Wariant 13,56 MHz | |
| 125 kHz i wariant 13,56 MHz | |
| Obsługiwane typy kart | Kompatybilność typu karty zależy od numeru zamówienia | .
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - 125 kHz i wersja S tylko w zamówieniu nr | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N® Mobile Key) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE® DESFire® EV2/EV3 z technologią 2N® PICard. | |
| Bezpieczna częstotliwość 13,56 MHz | ISO14443A (MIFARE® DESFire®), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE® DESFire® EV2/EV3 Technologia 2N® PICard | |
| odczytuje identyfikatory PAC (karty HID iClass z obiektem SIO) | |
| Klawiatura dotykowa | |
| Technologia | Pojemnościowa warstwa dotykowa (czułość 0,1 pF) |
| Niezawodność | regularna automatyczna kalibracja (SmartSense) |
| nie wykrywa fałszywych dotknięć na zwilżonych powierzchniach | |
| Sygnalizacja | regulowana intensywność podświetlenia |
| wskazanie za pomocą wielokolorowych diod LED | |
| reakcja akustyczna na każde dotknięcie klawiatury | |
| Czytnik linii papilarnych | |
| Czujnik | czujnik optyczny chroniony przez wytrzymałe szkło |
| Niezawodność | algorytm wykrywania fałszywych odcisków palców |
| Odporność | odporność na wodę i kurz |
| Sygnalizacja | akustyczna i za pomocą wielokolorowych diod LED |
| Obszar wykrywania | duży o wymiarach 15,24 x 20,32 mm |
| Certyfikacja | certyfikowany zgodnie ze standardem FBI |
| Właściwości mechaniczne | |
| Rama | wytrzymały odlew cynkowy z obróbką powierzchniową (nikiel i kolor czarny) |
| Temperatura pracy | -40°C do +60°C |
| (Czytnik linii papilarnych 2N® Access Unit 2.0 -20°C do +55°C) | |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Waga | 2 kg |
| Poziom ochrony | IP54 i IK08 |
| Ramka do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł | 107 (w) x 130 (h) x 28 (d) mm |
| 2 moduły | 107 (w) x 234 (h) x 28 (d) mm |
| 3 moduły | 107 (w) x 339 (h) x 28 (d) mm |
| Rama do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł | 130 (w) x 153 (h) x 5 (d) mm |
| 2 moduły | 130 (w) x 257 (h) x 5 (d) mm |
| 3 moduły | 130 (w) x 361 (h) x 5 (d) mm |
| Puszka do montażu w ścianie - wymiar otworu w ścianie | |
| 1 moduł | 108 (w) x 131 (h) x 45 (d) mm |
| 2 moduły | 108 (w) x 238 (h) x 45 (d) mm |
| 3 moduły | 108 (w) x 343 (h) x 45 (d) mm |
| Rodzaj urządzenia | Podstawowy moduł interkomowy |
| Modułowość | Tak |
| Konstrukcja stacji bramowej | 2N® IP Verso |
| Montaż | Powierzchniowy / wpuszczany |
| Kolor | niklowy |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Odporność mechaniczna | IK08 | Przewód | aluminium epoksydowe | Liczba przycisków dzwonka | 1, Możliwość rozbudowy do 146 |
| Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A | Połączenia | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Tak | Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 | Maks. Rozdzielczość połączenia | 1920 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 30 FPS |
| Kąt odświeżania (Poziomy) | 125° (H) x 105° (V) |
| Podświetlenie | Infra |
| WDR | Tak | Kompresja wideo | H.265, H.264, H.264 ZipStream, MJPEG |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 1,9 W |
| Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zewnętrznego źródła zasilania |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zewnętrznego źródła zasilania. zasilania |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zastosowanie 9155038 |
| Bluetooth | Tak | Kod QR | Tak | Udostępnianie RFID | Tak | Obsługa klawiatury | Tak | Obsługa biometrii | Tak | Obsługa wyświetlacza | Tak | Inne funkcje | Powiększanie twarzy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















