9155211CB - Jednostka główna IP Verso 2.0 z kamerą - czarna
Domofon bezpieczeństwa ze zintegrowaną kamerą FullHD z nocnym oświetleniem IR, który dzięki swojej modułowości można zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wybór konkretnej funkcji i celu użytkowania. Dzięki procesorowi ARTPEC-7...
Kod produktu: 2305-073 EAN: 8595159517551 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Domofon bezpieczeństwa ze zintegrowaną kamerą FullHD z nocnym oświetleniem IR, który dzięki swojej modułowości można zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wybór konkretnej funkcji i celu użytkowania. Dzięki procesorowi ARTPEC-7 kamera w domofonie 2N® IP Verso 2.0 ma możliwość zaawansowanej analizy obrazu wideo, ignorując normalny ruch w tle i tym samym zmniejszając liczbę fałszywych alarmów. Nowe funkcje: Szerokokątna kamera o rozdzielczości FullHD i kącie widzenia 138°, WDR, obsługa wielu metod dostępu, w tym odczyt kodów QR.
parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| guziki | |
| Przyciski szybkiego wybierania: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwą wymienną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1 do 146 |
| Klawiatura numeryczna: | opcjonalny |
| Audio | |
| Mikrofon: | 1 zintegrowany mikrofon |
| Głośnik: | 2 W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz w odległości 1 m: | 78 dB |
| Strumień audio | |
| Kodeki: | G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Rozdzielczość — JPEG: | 1280 x 960 pikseli |
| Rozdzielczość - rozmowa wideo: | 640 x 480 pikseli |
| Kąt widzenia: | 128° (wys.), 95° (pion.), 134° (gł.) |
| Nocna wizja: | Tak |
| Strumień wideo | |
| Kodeki: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Ekran dotykowy (opcjonalnie) | |
| Funkcje przycisków i klawiatury | |
| Temperatura robocza: | -20°C – 60°C |
| Poziom pokrycia: | IK07 |
| Czytnik Bluetooth (opcjonalnie) | |
| Wersja | kompatybilny z Bluetooth 5.0 (BLE) |
| Zakres | (krótki – typowo do 3m*; długi – typowo do 10m*) |
| *odległości należy traktować wyłącznie orientacyjnie i mogą się różnić w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji | |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie RSA-1024 i AES-128 |
| Czułość RX | do -93 dBm |
| Reżim | dotyk, aplikacja, karta |
| Czytnik kart RFID (opcjonalnie) | |
| Obsługiwane częstotliwości | Wariant 125 kHz |
| wariant 13,56 MHz | |
| wariant 125 kHz i 13,56 MHz | |
| Obsługiwane typy kart | Kompatybilność poszczególnych typów kart uzależniona jest od numeru zamówienia |
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - tylko wersja z obsługą 125 kHz i S w zamówieniu nr. | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (klucz mobilny 2N® ) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Zabezpieczone 13,56 MHz | ISO14443A (MIFARE ® DESFire ® ), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N ® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| odczytuje identyfikatory PAC (karta HID iClass z obiektem SIO) | |
| Czytnik linii papilarnych (opcjonalnie) | |
| Czujnik: | czujnik optyczny chroniony wytrzymałym szkłem |
| Niezawodność: | algorytm wykrywania fałszywych odcisków palców |
| Wytrzymałość: | odporny na wodę i kurz |
| Sygnalizacja stanu: | akustyczny i wykorzystujący wielokolorową diodę LED |
| Obszar wykrywania: | duży o wymiarach 15,24 x 20,32 mm |
| Temperatura robocza: | -20°C - 55°C |
| Orzecznictwo: | F.B.I.P.I.V |
| Interfejs | |
| Zasilacz: | 12V ±15%/2A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 – 12,95 W) |
| ŁANIA: | 10/100BASE-TX z funkcją Auto-MDIX, RJ-45 |
| Wyjście przełączające: | Styki NC/NO, maks. 30 V/1 A AC/DC |
| Aktywne wyjście przełączające: | 8 do 12 V DC w zależności od zasilania (PoE: 10 V; adapter: napięcie źródła minus 2 V), maks. 400 mA |
| Wejście pasywne/aktywne: | 1; (-30 V do +30 V) |
| Przełącznik ochronny: | akcesoria opcjonalne |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opcja 66, ONVIF, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura robocza: | -40°C – 60°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C – 70°C |
| Robocza wilgotność względna: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Poziom pokrycia: | IP54, IK08 |
| Ramka do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł: | 107 (szer.) x 130 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| 2 moduły: | 107 (szer.) x 234 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| 3 moduły: | 107 (szer.) x 339 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| Ramka do montażu naściennego - wymiary | |
| 1 moduł: | 130 (szer.) x 153 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| 2 moduły: | 130 (szer.) x 257 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| 3 moduły: | 130 (szer.) x 361 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| Puszka do montażu w ścianie - wymiar otworu w ścianie | |
| 1 moduł: | 108 (szer.) x 131 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| 2 moduły: | 108 (szer.) x 238 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| 3 moduły: | 108 (szer.) x 343 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| Typ urządzenia | Podstawowy moduł domofonowy |
| Modułowość | Tak |
| Projekt stacji bramowej | Wersja 2N® IP |
| Budowa | Natynkowe / wpuszczane |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP54 |
| Trwałość mechaniczna | IK08 |
| Wykonanie | Anodyzowane aluminium |
| Liczba przycisków wywołania | 1, z możliwością rozbudowy do 146 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920x1080 |
| Maks. rozdzielczość podczas dzwonienia | 1920x1080 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 30 klatek na sekundę |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 125° (wys.) x 105° (wys.) |
| Blask | Infrastruktura |
| WDR | Tak |
| Kompresja wideo | H.265, H.264, H.264 ZipStream, MJPEG |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 1,9 W |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 1 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Używając 9155038 |
| Opcja Bluetooth | Tak |
| Opcja kodu QR | Tak |
| Opcja RFID | Tak |
| Opcja klawiatury | Tak |
| Opcja biometryczna | Tak |
| Opcja wyświetlania | Tak |
| Inne właściwości | Powiększanie twarzy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















