9155301S - Montaż powierzchniowy IP Solo, bez kamery
Kompaktowy domofon IP będzie świetnym dodatkiem do inteligentnego wejścia do domu. Choć ma tylko jeden przycisk, zachwyci Cię ukrytą kamerą HD, wieloma funkcjami, w tym odbieraniem połączeń z domofonu na telefonie lub łatwą integracją z...
Kod produktu: 2105-181 EAN: 8595159515854 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kompaktowy domofon IP będzie świetnym dodatkiem do inteligentnego wejścia do domu. Choć ma tylko jeden przycisk, zachwyci Cię ukrytą kamerą HD, wieloma funkcjami, w tym odbieraniem połączeń z domofonu na telefonie lub łatwą integracją z już istniejącym systemem automatyki domowej.
Specyfikacja techniczna
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| Przyciski | |
| Przyciski szybkiego wybierania: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwo wymienialną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1 |
| Audio | |
| Mikrofon: | 1 zintegrowany mikrofon |
| Głośnik: | 2W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz przy 1 m: | 78 dB |
| Strumień audio | |
| Kody: | G.711, G.729, G.722, L16/16kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Rozdzielczość - JPEG: | 1280 x 960 px |
| Rozdzielczość - połączenie wideo: | 640 x 480 px |
| Kąt widzenia: | 128° (H), 95° (E), 134° (D) |
| Widoczność w nocy: | tak |
| Strumień wideo | |
| Kody: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Interfejs | |
| Zasilanie: | 12V ± 15%/ 2A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 - 12,95 W) |
| LAN: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ-45 |
| Wyjście przełącznika: | styki NC/NO, maks. 30V/1A AC/DC |
| Wyjście przełącznika aktywnego: | 8 do 12 V DC w zależności od zasilania (PoE: 10 V; adapter: napięcie zasilania minus 2 V), maks. 400 mA |
| Przełącznik zabezpieczający: | tak, wbudowany |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opt. 66, ONVIF, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura pracy: | -40°C - 60°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C - 70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Oficjalnie certyfikowany poziom ochrony: | IP54, IK08 |
| Wymiary | |
| Rama do montażu naściennego - 1 moduł: | 107 x 130 x 28mm |
| Puszka do montażu naściennego - 1 moduł: | 130 x 153 x 5mm |
| Typ urządzenia | Interkom |
| Modułowość | Nie |
| Design stacji bramowej Stacja | 2N® IP Solo |
| Montaż | Powierzchniowy |
| Kolor | Nickel |
| Gatunek Obudowa | IP54 |
| Odporność mechaniczna | IK08 | Przewód | utwardzony plastik |
| Liczba przycisków dzwonka | 1 | Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A |
| Połączenia | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Brak |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 2 W | Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zewn. zasilania |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zintegrowany |
| Obsługa Bluetooth | Nie | Obsługa QR Obsługa kodów | Nie | Obsługa RFID | Nie | Obsługa klawiatury | Nie | Obsługa biometrii | Nie | Obsługa wyświetlacza | Nie |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















