9157101 — Styl IP, jednostka główna, ilustr
Wideodomofon z 10” wyświetlaczem został zaprojektowany tak, aby przyciągał uwagę w każdej inwestycji mieszkaniowej lub biurowej. Wyposażony w procesor AXIS ARTPEC-7, kamerę Full HD i technologię WaveKey, 2N® IP Style definiuje...
Kod produktu: 2109-049 EAN: 8595159517391 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wideodomofon z 10” wyświetlaczem został zaprojektowany tak, aby przyciągał uwagę w każdej inwestycji mieszkaniowej lub biurowej. Wyposażony w procesor AXIS ARTPEC-7, kamerę Full HD i technologię WaveKey, 2N® IP Style definiuje przyszłość domofonów na nadchodzące lata. Zdobywca nagrody CE Pro BEST Product Award 2021 na wystawie CEDIA.
parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP (UDP, TCP, TLS) | |
| Audio | |
| Mikrofon: | 2 zintegrowane mikrofony |
| Głośnik: | 2x4 W/4? |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz w odległości 1 m (maks. SPL): | 85dB |
| Kontrola głośności: | regulowany z automatycznym trybem adaptacyjnym |
| Pełny dupleks: | tak (AEC) |
| Kodeki: | G.711, G.729, G.722, L16 / 16 kHz |
| Kamera | |
| Rozdzielczość — JPEG: | maks. 2560 x 1920 (4:3); maks. QHD (16:9) |
| Rozdzielczość - rozmowa wideo: | maks. 2560 x 1920 (4:3); maks. QHD (16:9) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | maks. 30 klatek na sekundę |
| Czułość czujnika: | 14 000 e—/lux-sek |
| Kąt widzenia: | 144° (w poziomie), 126° (w pionie) |
| Promień podczerwieni: | Tak |
| WDR: | Tak |
| Kodeki: | H.264, H.265, MJPEG, Axis Zipstream |
| Wyświetlacz dotykowy | |
| Rozmiar: Różnica: | 10,1 cala 1280 x 800 TFT IPS |
| Kąt widzenia: | 170° |
| Klawiatura numeryczna: | ekran dotykowy |
| Indeks: | 2 tryby: biurowy/mieszkalny (10 000 użytkowników) |
| Czytnik Bluetooth | |
| Bluetooth: | LE zgodny z Bluetooth 5.0 |
| Bezpieczeństwo: | szyfrowanie asymetryczne RSA-1024 i symetryczne AES-128 |
| Czułość odbioru: | moc transmisji do +19 dBm |
| Zakres: | (krótki – typowo do 3m*; długi – typowo do 10m*) *odległości należy traktować wyłącznie orientacyjnie i mogą się różnić w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji |
| Tryby: | Dotknij, dotknij w aplikacji, karta, ruch |
| Obsługa aplikacji mobilnych: Obsługa WaveKey: | Klucz mobilny 2N ® (Android 6 i nowszy, iOS 12 i nowszy) Tak |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości: | Wariant 125 kHz |
| Wariant 13,56 MHz | |
| Obsługiwane typy kart | Kompatybilność poszczególnych typów kart uzależniona jest od numeru zamówienia |
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - tylko wersja z obsługą 125 kHz i S w zamówieniu nr. | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (klucz mobilny 2N® ) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Zabezpieczone 13,56 MHz | ISO14443A (MIFARE ® DESFire ® ), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N ® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| odczytuje identyfikatory PAC (karta HID iClass z obiektem SIO) | |
| Zasilacz | |
| Zasilacz: | 12V ±15%/4A prądu stałego |
| PoE: | PoE+ IEEE 802.3at (klasa 4–25,5 W) |
| Interfejs | |
| ŁANIA: | 10/100BASE-TX z funkcją Auto-MDIX, RJ-45 |
| Wyjście przełączające: | Styki NC/NO, maks. 30 V/1 A AC/DC |
| Aktywne wyjście przełączające: | 12 V/0,6 A prądu stałego |
| Wejście pasywne/aktywne: | 3; (-30 V do +30 V) |
| Przełącznik ochronny: | mechaniczny, część domofonu |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, SIPS, DHCP opt.66, SMTP, SNMP, TR069, 802.1x, RTSP, RTP, SRTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog, ONVIF |
| Moduły rozszerzeń (opcjonalne) | |
| Moduł we/wy: | zewnętrzne 43 (szer.) x 31,5 (wys.) x 1,5 (gł.) mm |
| Moduł Wieganda: | zewnętrzne 43 (szer.) x 31,5 (wys.) x 1,5 (gł.) mm |
| Właściwości mechaniczne | |
| Okładka: | hartowane białe szkło |
| Temperatura robocza: | -30°C - +60°C |
| Temperatura przechowywania: | -30°C - +70°C |
| Robocza wilgotność względna: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Masa: | 1950 gr |
| Certyfikowany poziom ubezpieczenia: | IP65, IK08 |
| Wymiary | |
| Montaż powierzchniowy: | 170 (szer.) x 355 (wys.) x 40 (gł.) mm |
| Montaż podtynkowy: | 170 (szer.) x 355 (wys.) x 22 (gł.) mm |
| Typ urządzenia | Awiofon |
| Modułowość | NIE |
| Projekt stacji bramowej | Styl IP 2N® |
| Budowa | Natynkowe / wpuszczane |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP65 |
| Trwałość mechaniczna | IK08 |
| Wykonanie | Szkło hartowane |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















