9161151 - Moduł dostępu M Bluetooth & RFID - 125kHz, 13.56MHz, NFC, PIC- 3m Eth ca
Idealny czytnik do każdego nowoczesnego biura. Pracownicy mogą bezpiecznie otwierać drzwi za pomocą telefonu z aplikacją 2N® Mobile Key. Mogą to zrobić, naciskając przycisk w aplikacji lub zostawiając telefon w kieszeni i po prostu...
Kod produktu: 2309-193 EAN: 8595159523255 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Idealny czytnik do każdego nowoczesnego biura. Pracownicy mogą bezpiecznie otwierać drzwi za pomocą telefonu z aplikacją 2N® Mobile Key. Mogą to zrobić, naciskając przycisk w aplikacji lub zostawiając telefon w kieszeni i po prostu dotykając czytnika. Dzięki naszej technologii Bluetooth jest to najszybszy i najbezpieczniejszy dostęp na rynku. A ci, którzy nie lubią obecnej technologii, mogą otworzyć drzwi dowolną kartą RFID.
Parametry techniczne
| Moc | |
| Typ | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE | 802.3af (klasa 0-12.95W) |
| Interfejs | |
| LAN | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX RJ-45 męski (2,9m pigtail) |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Aktywne wyjście przełącznika | 8 do 12 V DC/maks. 600 mA |
| Przełącznik pasywny | Styczniki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 2 wejścia w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) krótkie połączenie lub Uin< 1,5 V |
| OFF = otwarty lub Uin> 1,5 V | |
| ON = krótkie połączenie lub Uin< 1,5 V | |
| Przełącznik ochronny | automatycznie dołączony do modułu dostępu 2N M |
| Audio | buzzer, 1 W/8ohm |
| Obsługiwane protokoły | DHCP opt. 66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Bluetooth | |
| Zalety | Kompatybilność z Bluetooth 5.0 LE |
| Zasięg | regulowany (krótki ~3m*, długi ~do 10m*) |
| *odległości powinny być używane tylko jako wskazówki i mogą się różnić w w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji | |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie RSA-1024 i AES-128 |
| Czułość RX | do 94,8 dBm |
| Tryby | karta, dotyk, przycisk w aplikacji |
| Obsługa aplikacji mobilnych | |
| Android 6.0 lub nowszy, iOS 12.0 lub nowszy | |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | 125 kHz i 13,56 MHz |
| 125 kHz | EM4xxx |
| 13,56 MHz | odczytuje UID (CSN): ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N® Mobile Key) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE® DESFire® EV2/EV3 Technologia 2N® PICard | |
| Właściwości mechaniczne | |
| Pokrywa | hartowane szkło z wytrzymałym tworzywem sztucznym |
| Temperatura pracy | -40°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Wilgotność względna | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 50 (szer.) x 133 (wys.) x 27 (gł.) mm |
| Puszka do montażu podtynkowego: | |
| 40 (szer.) x 127 (wys.) x 68 (gł.) mm | |
| Puszka do montażu naściennego: | |
| 27 (szer.) x 134 (wys.) x 52 (gł.) mm | |
| Waga | max 0,5 kg |
| Poziom ochrony | IP55 i IK07 |
| Typ urządzenia | Urządzenie dostępowe |
| Modułowość | Nie |
| Montaż | Powierzchniowy |
| Kolor | Czarny | Stopień zabezpieczenia ochrony | IP55 |
| Odporność mechaniczna | IK07 | Zasilanie | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC/1 A |
| Łączność | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX RJ-45 męski (2,9 m pigtail) |
| Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zewn. Zasilanie |
| Wejścia cyfrowe | 2 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zintegrowany |
| Obsługa Bluetooth | Tak |
| Obsługa RFID | Tak, 125 kHz + czytnik 13,56 MHz |
| Obsługa klawiatury | Nie |
| Obsługa biometrii | Nie | Obsługa wyświetlacza | Nie |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















