9161161 — Jednostka dostępowa M Touchpad i RFID — 125 kHz, 13,56 MHz, NFC, PIC
Świetnie nadaje się do projektów uwierzytelniania dwuskładnikowego. W godzinach pracy wystarczy okazać przy wejściu kartę RFID. Poza godzinami pracy pracownik ma obowiązek wprowadzić także kod PIN. Czytnik doskonale sprawdza się także w...
Kod produktu: 2309-192 EAN: 8595159523262 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Świetnie nadaje się do projektów uwierzytelniania dwuskładnikowego. W godzinach pracy wystarczy okazać przy wejściu kartę RFID. Poza godzinami pracy pracownik ma obowiązek wprowadzić także kod PIN. Czytnik doskonale sprawdza się także w scenariuszach, w których generujesz jednorazowe lub czasowe kody dostępu dla odwiedzających. Klawiatura jest podświetlana, dzięki czemu można ją zainstalować nawet w nieoświetlonych miejscach. Jednostka dostępowa 2N® M Touch Keypad i RFID odczytuje karty z częstotliwością 125 kHz i 13,56 MHz.
parametry techniczne
| Zasilacz | |
| Typ | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE | 802.3af (klasa 0–12,95 W) |
| Interfejs | |
| ŁANIA | 10/100BASE-TX z wtykiem Auto-MDIX RJ-45 (pigtail 2,9 m) |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Aktywne wyjście przełączające | 8 do 12 V DC/maks. 600 mA |
| Przełącznik pasywny | Styki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 2 wejścia w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) zwarcie lub Uin< 1,5 V |
| WYŁ. = otwarty lub Uin > 1,5 V | |
| ON = zwarcie lub Uin< 1,5 V | |
| Przełącznik ochronny | automatycznie częścią jednostki dostępowej 2N M |
| Audio | brzęczyk, 1 W/8 omów |
| Obsługiwane protokoły | DHCP opcja 66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | 125 kHz i 13,56 MHz |
| 125 kHz | EM4xxx |
| 13,56 MHz | odczytuje UID (CSN): ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N ® Mobile Key) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Klawiatura dotykowa | |
| Technologia | pojemnościowa technologia dotykowa |
| wysoka czułość warstwy dotykowej (0,1 pF) | |
| Niezawodność | regularna automatyczna kalibracja (SmartSense) |
| nie wykrywa fałszywych dotknięć, gdy powierzchnia jest mokra | |
| Sygnalizacja | regulowana intensywność podświetlenia |
| sygnalizowanie za pomocą wielobarwnych diod LED świata | |
| akustyczna reakcja na każde dotknięcie klawiatury | |
| Właściwości mechaniczne | |
| Okładka | hartowane szkło z trwałym tworzywem sztucznym |
| Temperatura robocza | -40°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Wilgotność względna transportu | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 50 (szer.) x 133 (wys.) x 27 (gł.) mm |
| Puszka montażowa wpuszczana: | |
| 40 (szer.) x 127 (wys.) x 68 (gł.) mm | |
| Puszka do montażu na ścianie: | |
| 27 (szer.) x 134 (wys.) x 52 (gł.) mm | |
| Waga | maks. 0,5 kg |
| Poziom pokrycia | IP55 i IK07 |
| Typ urządzenia | Jednostka dostępowa |
| Modułowość | NIE |
| Budowa | Powierzchowny |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP55 |
| Trwałość mechaniczna | IK07 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC/1 A |
| Łączność | 10/100BASE-TX z wtykiem Auto-MDIX RJ-45 (pigtail 2,9 m) |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 2 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Zintegrowany |
| Opcja Bluetooth | NIE |
| Opcja RFID | Tak, czytnik 125 kHz + 13,56 MHz |
| Opcja klawiatury | Tak |
| Opcja biometryczna | NIE |
| Opcja wyświetlania | NIE |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















