916201 - Jednostka dostępu QR, czytnik kodów QR
Access Unit QR, zintegrowana kamera 2Mpix, oświetlenie IR, obsługa wszystkich modułów Access Unit 2.0.
Każdy pokocha dostęp QR, ponieważ jest on bezpieczniejszy niż dostęp PIN oraz tańszy i bardziej zrównoważony niż korzystanie z kart...
Kod produktu: 2403-153 EAN: 8595159523552 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Access Unit QR, zintegrowana kamera 2Mpix, oświetlenie IR, obsługa wszystkich modułów Access Unit 2.0.
Każdy pokocha dostęp QR, ponieważ jest on bezpieczniejszy niż dostęp PIN oraz tańszy i bardziej zrównoważony niż korzystanie z kart RFID. Dlatego warto wybrać czytnik 2N® Access Unit QR, który zapewni szybki i bezpieczny dostęp mobilny, szczególnie dla odwiedzających.
Parametry techniczne
| Moc | |
| Typ | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE | 802.3af (klasa 0-12.95W) |
| Interfejs | |
| LAN | 10/100BASE-TX z funkcją Auto-MDIX, złącze RJ-45 |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Wyjście przełącznika aktywnego | 8 do 12 V DC/maks. 400 mA |
| Przełącznik pasywny | Styki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 1 wejście w trybie pasywnym/aktywnym (od -30 V do +30 V DC) |
| OFF = otwarte lub Uin> 1,5 V | |
| ON = krótkie połączenie lub Uin< 1,5 V | |
| Przełącznik zabezpieczający | opcjonalny (moduł rozszerzeń) |
| Audio | |
| Mikrofon | 1 zintegrowany |
| Wzmacniacz | 5 W (klasa D) |
| Głośnik | 2W / 8 Ohm |
| Poziom ciśnienia akustycznego (SPL max) | 78 dB (dla 1 kHz przy 1 m) |
| Wyjście liniowe | 1 VRMS / 600 Ohm |
| Regulacja głośności | regulowany z trybem automatycznej adaptacji |
| Pełny dupleks | tak (AEC) |
| Wyjście audio | 1,9 W |
| Protokół | RTP/SRTP |
| Kody | G.711, G.729, G.722, L16/16kHz |
| Kamera i wideo | |
| Czujnik | 1/2.7'' kolorowy CMOS |
| Długość ogniskowej | 1,9 mm |
| Kąt widzenia | 125° (H), 105° (E) |
| Kąt widzenia "wizjer" | 138° (H), 105° (E) |
| Podświetlenie w podczerwieni | tak |
| WDR | tak |
| Minimalne oświetlenie | 0,8 luksa bez podświetlenia podczerwienią |
| Protokół | RTP/RTSP/RTCP/HTTP, ONVIF v2.4 profil S&T |
| Kodeki | H.264, MJPEG, Zipstream |
| Rozdzielczość H.264, MJPEG | max. Full HD (1920 x 1080) |
| Częstotliwość klatek | maks. 30 klatek na sekundę |
| Specyfikacja kodu QR | |
| Typ | statyczny QR zawierający 4-15 cyfr (znaki dziesiętne, szesnastkowe). |
| Wersja | 1 - 40 (wszystkie obsługiwane wersje) |
| Inne | Kod QR może być kolorowy i może zawierać obraz | .
| Właściwości mechaniczne | |
| Rama | Wytrzymały odlew cynkowy z obróbką powierzchniową (nikiel i czarna farba) |
| Temperatura pracy | -40°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Wilgotność robocza | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Waga | 2 kg |
| Poziom ochrony | IP54 i IK08 |
| Wymiary | |
| Rama do montażu naściennego (2 moduły) | 107 (szer.) x 234 (wys.) x 28 (gł.) mm |
| Ścienna rama montażowa (2 moduły) | 130 (szer.) x 257 (wys.) x 5 (gł.) mm |
| Puszka do montażu naściennego (2 moduły) | 108 (szer.) x 238 (wys.) x 45 (gł.) mm |
| Moduły rozszerzeń | |
| 2N® Access Unit QR obsługuje wszystkie moduły interkomu 2N® IP Verso 2.0 | .. |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















