AC-160-C - przekaźnik bezprzewodowy do K68
Bezprzewodowy przekaźnik wielofunkcyjny jest elementem systemu JABLOTRON 100+. W przypadku uczenia się do centrali przekaźnik kopiuje wybrane wyjścia PG. Rodzaj urządzenia przekaźnik bezprzewodowy do K68 Zasilacz 100-230 V / 50-60 Hz Antena...
Kod produktu: 0102-292 EAN: 8595614115155 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowy przekaźnik wielofunkcyjny jest elementem systemu JABLOTRON 100+. W przypadku uczenia się do centrali przekaźnik kopiuje wybrane wyjścia PG.
| Rodzaj urządzenia | przekaźnik bezprzewodowy do K68 |
| Zasilacz | 100-230 V / 50-60 Hz |
| Antena | wewnętrzny |
| Protokół komunikacyjny | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 16 A - obciążenie rezystancyjne |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 8 A - obciążenie indukcyjne, pojemnościowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 250 V AC / 24 V DC |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 1000 W - oświetlenie halogenowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 384 W — prąd stały |
| Przekrój żył | maks. 2 x 1,5 mm2 |
| Przekrój żył | maks. 1 x 2,5 mm2 |
| Pokrywa | IP 20 |
| Kolor modułu | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















