AGM Adder TS50-384
MONTAŻ ADM QR NIE JEST DOŁĄCZONY
Lunety termowizyjne AGM Adder zawierają całą technologię i
zaawansowaną elektronikę w historycznie znanej obudowie lunety z tubusem 30 mm
obudowie lunety. Adder łączy w sobie obiektyw germanowy 35...
Kod produktu: 8156 EAN: 3142455006DTL1 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST DOŁĄCZONY Lunety termowizyjne AGM Adder zawierają całą technologię i zaawansowaną elektronikę w historycznie znanej obudowie lunety z tubusem 30 mm obudowie lunety. Adder łączy w sobie obiektyw germanowy 35 mm lub 50 mm z ulepszonym detektorem termicznym sub-35mK i wyświetlaczem 1024x768 OLED, aby zapewnić jeden z najlepszych obrazów wyprodukowanych przez AGM do tej pory. W przeciwieństwie do mniejszych obiektywów z większymi mikronami, czujniki AGM 12 mikronów pozwala łowcom drapieżników na rozpoczęcie pracy przy wyższym powiększeniu bazowym. powiększenia, co eliminuje nieuniknioną degradację rozdzielczości, która jest wymagana w przypadku jednostek o niskim powiększeniu bazowym. Inne ulepszenia obejmują imponującą 15-godzinną żywotność baterii na dwóch wewnętrznych akumulatorach 18650, 5 wewnętrznych opcji siatki celowniczej oraz nagrywanie wideo aktywowane strzałem, które po włączeniu zapewnia, że że myśliwi zapominający o naciśnięciu przycisku nagrywania to już przeszłość! Inne funkcje obejmują między innymi: częstotliwość odświeżania 50 Hz, wodoodporność IP67 wodoodporność, możliwość zasilania zewnętrznego, 64 GB wbudowanej pamięci pamięci, 5 różnych opcji siatki, kompatybilność z Wi-Fi i aplikacją AGM Connect kompatybilność, wiele palet kolorów, nagrywanie dźwięku, awaryjne zasilanie baterią CR123 i wysokiej jakości pierścienie montażowe 30 mm. Aby zapoznać się z dodatkowymi filmami, takimi jak pełne menu, jak wyzerować i przewodnik konfiguracji kalkulatora balistycznego, odwiedź naszą sekcję filmów instruktażowych.
| Detektor | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| NETD | < 35 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Resolution | 384 × 288 |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Lens System | 50 mm; F/1.0 |
| Powiększenie | 4× - 32× |
| Pole widzenia | 5.4° × 4.0° |
| Zasięg detekcji | 2600 m |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Eye Relief | ≥ 60 mm |
| Diopter Adjustment | -5 do +5 dpt |
| Display | 1024×768, 50 Hz, OLED |
| Celownik | 5 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Regulacja celownika | Cyfrowa |
| Przyrost celownika | 0.09 mil / 0.31 MOA |
| Pomiar odległości | Tak (Stadiametric) |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Tryb sceny | Jungle, Rozpoznawanie |
| Nagrywanie aktywowane ujęciem (SAR) | Tak |
| Tryb obrazu w obrazie (PIP) | Tak |
| Hotspot Wi-Fi | Tak |
| Wi-Fi Hotspot | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak/Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Robienie zdjęć Przechwytywanie | Tak |
| Korekcja wadliwych pikseli (DPC) | Tak |
| Korekcja jednorodności | Auto, Ręcznie, Korekcja zewnętrzna |
| Pamięć masowa | 64 GB EMMC |
| Typ baterii | Dwa akumulatory 18650 Baterie (wbudowane) i jedna bateria CR123 |
| Żywotność baterii (praca, 20°C) | Do 15 godzin |
| Zasilanie | 5 VDC/2 A, USB Type-C Obsługuje QC3.0 |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +55°C (-22°F do +131°F) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Waga (bez uchwytu) | 970 g (2,14 lb) |
| Wymiary całkowite (bez uchwytu) | 420 × 78 × 82 mm (16,5 × 3,1 × 3,2 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















