AGM ASP TM35-640
WYPRZEDAŻ OKAZJONALNA - ilość ograniczona
Ręczny obserwacyjny monokular termowizyjny Asp jest wyposażony w detektor podczerwieni 384×288 lub 640×512 oraz wyświetlacz OLED 1024×768. Czujnik
Wbudowany detektor termiczny...
Kod produktu: 8034 EAN: 3093551006AS31 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
WYPRZEDAŻ OKAZJONALNA - ilość ograniczona Ręczny obserwacyjny monokular termowizyjny Asp jest wyposażony w detektor podczerwieni 384×288 lub 640×512 oraz wyświetlacz OLED 1024×768. Czujnik Wbudowany detektor termiczny o wysokiej czułości zapewnia wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Obsługuje funkcje obserwacji, śledzenia gorących punktów, pomiaru odległości, hotspotu Wi-Fi itp. Monokular znajduje zastosowanie głównie w scenariuszy takich jak patrolowanie, egzekwowanie prawa, poszukiwanie i ratowanie, egzekwowanie narkotyków, przeciwdziałanie przemytowi, przejmowanie przestępców, wędrówki, podróże, polowania itp. FUNKCJE Pomiar odległości: Urządzenie realizuje funkcję pomiaru odległości po oznaczeniu górnej i dolnej części celu i wprowadzeniu wysokości celu. Hot Spot Mark: Urządzenie wykrywa i oznacza gorący punkt o najwyższej temperaturze. Wi-Fi & Hot Spot: Urządzenie może robić zdjęcia, nagrywać filmy i ustawiać parametry za pośrednictwem aplikacji po podłączeniu do telefonu. Przełącznik trybu: Urządzenie obsługuje przełączanie palet i pomiar odległości. Przechowywanie: Wbudowany moduł pamięci obsługuje nagrywanie wideo / robienie zdjęć przechwytywanie. Zoom cyfrowy: Urządzenie obsługuje 2-krotny i 4-krotny zoom cyfrowy.
| Typ detektora | Niechłodzona matryca ogniskowa z tlenku wanadu |
| Rozdzielczość | 640 × 512 |
| Częstotliwość odświeżania | Czujnik 50 Hz / OLED 50 Hz |
| Zasięg rozpoznawania | (Pojazdy: 1.4×4,0 m) - 789 m (Ludzie: 1,8×0,5 m) - 257 m |
| Zasięg wykrywania | (Pojazdy: 1,4×4,0 m) - 3157 m (Ludzie: 1.8×0.5m) - 1029m |
| Zasięg identyfikacji | (Pojazdy: 1.4×4.0m) - 395m (Ludzie: 1.8×0.5m) - 129m |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Szerokość detektora | 17μm |
| Długość fali odpowiedzi | 8μm do 14μm |
| NETD | < 35mk (@25°C, F#=1.0) |
| Ogniskowa obiektywu | 35mm |
| Pole widzenia | 17.7° × 14.2° |
| Liczba F | 1.0 |
| Powiększenie optyczne | 1.4x |
| Zoom cyfrowy | 1x, 2x, 4x, 8x |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palety | Black hot, White hot, Red hot, Fusion |
| Monitor | 0.39 cali, OLED, 1024 × 768 |
| Hot Track | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowany moduł pamięci (16 GB) |
| Nagrywanie wideo | Obsługa nagrywania wideo na płycienagrywanie wideo |
| Uchwytywanie migawek | Tak |
| Wi-Fi | Tak, Hotspot |
| Bateria | Wbudowany akumulator litowy |
| Czas pracy | Do 5 godzin ciągłej pracy |
| Wskaźnik pojemności baterii | Tak |
| Zasilanie | 5V DC/2A, 2W |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wymiary | 202 × 74 × 66 mm (7.9 × 2.9 × 2.6 in) |
| Waga | 480 g (16.9 oz) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















