AGM FUZION TM35-384
darmowa latarka AGM IR 850 lub 940
AGM Fuzion Handheld Thermal & Optical Bi-spectrum Monocular jest wyposażony w detektor termiczny o wysokiej czułości 12μ m, detektor optyczny o bardzo niskim poziomie światła, wyświetlacz OLED...
Kod produktu: 8099 EAN: #3142451005FM31 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
darmowa latarka AGM IR 850 lub 940 AGM Fuzion Handheld Thermal & Optical Bi-spectrum Monocular jest wyposażony w detektor termiczny o wysokiej czułości 12μ m, detektor optyczny o bardzo niskim poziomie światła, wyświetlacz OLED 1024× 768 i okular o dużym polu widzenia. Urządzenie może szybko wykrywać ukrywające się obiekty nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak dym, mgła, deszcz, śnieg itp. Może być szeroko stosowany w scenariuszach takich jak patrolowanie, poszukiwanie i ratownictwo, przechwytywanie narkotyków i zatrzymywanie podejrzanych. Dzięki wodoodporności urządzenie sprawdza się nawet w trudnych warunkach pogodowych i wymagających środowiskach. Przyjazny dla użytkownika interfejs Fuzion’, wygodne i ergonomiczne elementy sterujące sprawiają, że przyjęcie i zastosowanie jest niezwykle proste. Monokular oferuje trzy różne warianty widoku obrazu: termowizyjny, światła widzialnego i fuzji, które można łatwo dostosować w zależności od różnych warunków środowiskowych. Fuzion wykorzystuje jeden akumulator litowy 18650 zapewniający do 5 godzin pracy. Ponadto można użyć zewnętrznego źródła zasilania, aby wydłużyć czas pracy.
| Typ detektora | 12 μm VOx Uncooled Matryca ogniskowa |
| Rozdzielczość | 384 × 288 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Odpowiedź Zakres fal | 8 μm do 14 μm |
| Ogniskowa obiektywu termowizyjnego | 35 mm |
| Przysłona | F1.0 |
| Pole widzenia (HxV) | 7,5° × 5,7° |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Powiększenie | 3.5x - 28x |
| Zoom cyfrowy | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Dystans obserwacji | 1,653 m |
| Monitor | 1024x768, 0.39 cali, OLED, 50 Hz |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Visible, Image Fusion |
| Highest Temperature Spot Tracking | Yes |
| Scene Mode | Jungle, Recognition |
| Optical Image Sensor | 1/2" Progressive Scan CMOS, 1960×1200@25fps |
| Długość fali czujnika optycznego | 400-1000 nm |
| Ogniskowa obiektywu modułu optycznego | 22 mm |
| Hotspot | Tak |
| Tryb uśpienia | Tak |
| Wbudowana pamięćw pamięci masowej | 16 GB EMMC |
| Nagrywanie wideo | Wbudowane nagrywanie wideo |
| Rapowanie migawek | Tak |
| Wyjście CVBS | Tak (przez USB) |
| Typ akumulatora | Jeden akumulator 18650 wielokrotnego ładowania (wymienny) |
| Czas pracy baterii | Do 5 godzin ciągłej pracy (@25°C, WiFi i CVBS wyłączone) Do 3 godzin ciągłej pracy (@25°C, WiFi i CVBS włączone) |
| Wskaźnik pojemności baterii | Tak |
| Zasilanie | 5 VDC/2 A, interfejs USB Type-C Obsługuje zewnętrzny zasilacz |
| Temperatura pracy | -20°C do 55°C (-4°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 (wodoodporny) |
| Wymiary | 168 × 87 × 51 mm (6.6 × 3.4 × 2.0 in) |
| Waga (bez baterii) | 480 g (1.06 Ib) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















