AGM MX 11769 Typ Gen 2+ P43-NL1 Zielony fosfor IIT 60-64 lp/mm z ręcznym wzmocnieniem
Dotyczy: AGM PVS-14 (wszystkie wersje), AGM PVS-14L (wszystkie wersje), AGM PVS-14E (wszystkie wersje), AGM PVS14-51 (wszystkie wersje), AGM NVG-40 (wszystkie wersje),
AGM NVG-50 (wszystkie wersje), AGM UNVG (wszystkie wersje)
Wzmacniacze...
Kod produktu: 8388 EAN: 20405321 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dotyczy: AGM PVS-14 (wszystkie wersje), AGM PVS-14L (wszystkie wersje), AGM PVS-14E (wszystkie wersje), AGM PVS14-51 (wszystkie wersje), AGM NVG-40 (wszystkie wersje), AGM NVG-50 (wszystkie wersje), AGM UNVG (wszystkie wersje) Wzmacniacze obrazu (IIT) AGM 11769 generacji 2+ zostały zaprojektowane w kompaktowym formacie 18 mm z ręczną regulacją wzmocnienia (MVG). Lampy AGM IIT są wyposażone w fotokatodę S-25 o wysokiej czułości, naparowaną na szklane okno wejściowe, płytkę michrochannel z zielonym lub białym wyświetlaczem fosforowym P-43 lub P-45 na odwracającym oknie światłowodowym. AGM 11769 GEN 2+ IIT oferują wysoki stosunek sygnału do szumu i wysoką rozdzielczość, aby zapewnić użytkownikowi rozszerzony zasięg wykrywania wraz z doskonałą identyfikacją obiektu w warunkach słabego oświetlenia otoczenia. identyfikację obiektu w warunkach słabego oświetlenia otoczenia. Jest to połączone z małą aureolą, wyjściem sferycznym dodatnim i 10 000 godzin żywotności. Ciemne plamy (kontrast 30%) Średnica,μm Liczba dopuszczalnych ciemnych punktów
| Tuba | Typ 11769 |
| Generacja | Gen 2+ |
| Ekran fosforowy | P-43 (zielony fosfor) |
| Rozdzielczość | 60 lp/mm (minimalna) / 64 lp/mm (typowo) |
| Stosunek sygnału do szumu* | 23 (minimalnie) / 25 (typowy) |
| Czułość fotokatody | 700 μA/lm (minimalna) 820 μA/lm (typowo) |
| FOM | 1350 (minimalnie) 1450 (typowo) |
| Typ fotokatody | Multialkali |
| Opis | Inwerter 180° |
| Wzmocnienie | 25 000 - 35 000 |
| EBI | 0.07-0,15 μlx |
| Jasność wyjściowa | 4 - 8 cd/m2 |
| Zasilanie | Nie Autogating |
| Napięcie wejściowe | 2 Vdc - 3.4 Vdc |
| Prąd wejściowy | 25 mA (maks.) |
| Średni czas przed awarią | 10 000 godzin (min.) |
| Typ styków | Latające przewody lub płytki stykowe |
| Średnica fotokatody | 17.5 mm (min) |
| Wymiary | 30,4±0,7 mm × 36,75-0,05 mm × 36,75-0,05 mm |
| Waga | 85 g (3 Oz) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















