AGM MX 11769 Type Gen 2+ HPW (High Performance) P45 White Phosphor IIT 64-70 lp/mm z ręcznym wzmocnieniem, FOM 2000 Autogated
Dotyczy: AGM PVS-14 (wszystkie wersje), AGM PVS-14L (wszystkie wersje), AGM PVS-14E (wszystkie wersje), AGM PVS14-51 (wszystkie wersje), AGM NVG-40 (wszystkie wersje),
AGM NVG-50 (wszystkie wersje), AGM UNVG (wszystkie wersje)
AGM HP/HPW...
Kod produktu: 8419 EAN: 210413411 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dotyczy: AGM PVS-14 (wszystkie wersje), AGM PVS-14L (wszystkie wersje), AGM PVS-14E (wszystkie wersje), AGM PVS14-51 (wszystkie wersje), AGM NVG-40 (wszystkie wersje), AGM NVG-50 (wszystkie wersje), AGM UNVG (wszystkie wersje) AGM HP/HPW 11769 Autogated FOM 2000+ High Performance Autogated Gen 2+ Image Intensifier Tubes (IIT) został zaprojektowany w kompaktowym formacie 18 mm z ręczną regulacją wzmocnienia. Wzmacniacz obrazu składa się z fotokatody Multi-Alkaline, płytki z mikrokanałem płytka, wbudowany zasilacz i ekran fosforowy P-43 (zielony) / P45 (biały) osadzonego na odwracającym światłowodowym oknie wyjściowym. AGM HP/HPW 11769 Autogated FOM 2000+ IIT oferuje wysoki stosunek sygnału do szumu i wysoką rozdzielczość, aby zapewnić użytkownikowi rozszerzony zasięg wykrywania wraz z doskonałą identyfikacją obiektu w warunkach słabego oświetlenia otoczenia. Jest to połączone z małym aureolą, sferycznym pozytywem i żywotnością 10 000 godzin. Flagowy produkt serii, który wykorzystuje technologię redukcji odbić optycznych z fotokatodą technologię redukcji odbić optycznych, z czułością fotokatody ponad 1000 μA/lm i FOM 2000+, a także funkcjami takimi jak wzmocnienie bliskiej podczerwieni i mała aureola. w bliskiej podczerwieni i małe halo, aby zaspokoić potrzeby użytkowników w identyfikacji celów w różnych warunkach środowiskowych. celów w różnych warunkach środowiskowych. Seria 11769 IIT jest w pełni kompatybilna i wymienna dla we wszystkich systemach noktowizyjnych, które wykorzystują lampę odwracającą z ręczną kontrolą wzmocnienia (MG), taką jak ręczną regulacją wzmocnienia (MG), takich jak PVS14, NVG40/50 i różnych innych dostępne na rynku modele. Średnica plamki wyjściowej kontrastu powyżej 30%, μm Maksymalna liczba punktów w strefie katody 300 0 0 0 230~300 0 1 1 150~230 0 2 2 75~150 1 3 3
| Tuba | Typ 11769 |
| Generacja | Gena 2+ |
| Czułość katody fotograficznej | |
| Światło białe (2856K) 800 nm 850 nm | 1000 μA/lm (min) 80 mA/W 70 mA/W |
| Wzmocnienie luminancji (50 μlx) | 10000-20000 cd/m2/lx |
| Rozdzielczość | 64 lp/mm (min) |
| Funkcja translacji modułów | |
| 2,5 lp/mm 7,5lp/mm 15lp/mm 25lp/mm | 90% 70% 50% 30% |
| Wejście | |
| Fotokatoda typu S25-R Okno wejściowe | S25-R AVGG |
| Wyjście | |
| Fosfor ekranowy Okno wyjściowe | P43 (zielony) / P45 (biały) Odwracanie |
| Stosunek sygnału do szumu (108 μlx) | 28 (min) |
| Uniformity | 3/1 (max) |
| Użyteczna średnica wejścia | 17.5 mm |
| Połączenia | Styk |
| Wstrząsy | 5000 m/s2 |
| Wibracje | 25 m/s2 |
| Temperatura pracy | -45 ...+55 °C |
| Temperatura przechowywania | -55 ...+70 °C |
| Średni czas przed awarią | 10 000 godzin |
| Waga | ≤ 80 g (2.8 Oz) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















