AGM Rattler TC35-384
AGM Rattler TC35-384 to kompaktowy, przypinany system termowizyjny
system, który umożliwia szybkie przekształcenie optyki dziennej w urządzenie termowizyjne
termowizyjną bez użycia specjalnych narzędzi lub sprzętu.
Rattler TC35-384...
Kod produktu: 8057 EAN: 3092456005TC31 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM Rattler TC35-384 to kompaktowy, przypinany system termowizyjny system, który umożliwia szybkie przekształcenie optyki dziennej w urządzenie termowizyjne termowizyjną bez użycia specjalnych narzędzi lub sprzętu. Rattler TC35-384 posiada 384×288 detektor termiczny i 748×561 monitor OLED monitor, który zapewnia wyraźny obraz w trudnych warunkach środowiskowych takich jak ciemność, mgła, dym, kurz, deszcz, śnieg, drewno, kamuflaż itp. Produkt Produkt jest stosowany głównie w scenariuszach takich jak patrolowanie, polowanie itp. Rattler TC35-384 można łatwo przymocować przed lunetami celowniczymi z powiększeniem do 8x do użytku na średnim dystansie. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo na żywo oraz nagrywanie za pośrednictwem aplikacji.
| Detektor | 17μm, niechłodzony, 50Hz |
| Rozdzielczość | 384x288 |
| System obiektywów | 35 mm; F/1.0 |
| Powiększenie | 1x |
| Pole widzenia | 10.0° x 8.0° |
| Zoom cyfrowy | 2x, 4x, 8x |
| Dystans obserwacji | Maks. 1235 m |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Wyświetlacz | 0.39 cali, OLED, 748×561 |
| Hotspot | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| Tryb sceny | Jungle, Rozpoznawanie |
| Tryb czuwania | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Zdjęcie Snapshot | Tak |
| DPC | Tak |
| PIP | Tak |
| Uniformity Correction | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Pamięć masowa | Wbudowana EMMC (16 GB) |
| Typ baterii | 2x Wymienna Odpowiedni typ: CR123A, RCR123A |
| Żywotność baterii (praca) | Do 4.5 godzin |
| Zewnętrzne zasilanie | 5V USB |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do +55°C (-4°F do +131°F) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wstrząsy i wibracje | 750 g/ms |
| Waga | 0.42 kg (0.93 lb) |
| Wymiary całkowite | 153.2 × 62.5 × 59.2 mm (6.03 × 2.46 × 2.33 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















